Шампуні

9 товарів знайдено
Сортувати за:

Як вибрати лікувальний шампуньЗміна стану волосся в гіршу сторону – це сигнал, який проігнорувати складно. І для того щоб відновити волосяний покрив до нормального стану, необхідно негайно організувати відповідний догляд. Одна з обов'язкових складових такого догляду – лікувальний шампунь, який слід вибрати з огляду на проблему.


Найчастіші проблеми з волоссям:  1. Випадіння волосся. Причин для цього безліч, і їх потрібно з'ясувати. Це може бути наслідком стресу, або гормональний збій у роботі всього організму, неправильне харчування, щось інше. А зовні це проявляється появою глибоких залисин, може зміститися лінія росту волосся, проділи стають ширшими. Якщо у нормальному стані щодня випадає до ста одиниць волосся, то під час загострення – ця кількість може зрости у рази.
  2. Посічені кінчики. Часто причиною буває регулярний вплив негативних зовнішніх факторів – наприклад, часте укладання гарячими приладами, хімічна завивка, тривале перебування під прямим сонячним промінням.
  3. Лупа. Поява білих пластівців на шкірі голови може бути результатом ураження грибком, зміни гормонального фону, печінкової недостатності, виникнення проблем у роботі шлунково-кишкового тракту, стресової ситуації.
  4. Дуже жирне або дуже сухе волосся, підвищена чутливість шкіри голови. Причиною таких порушень може бути як збої у діяльності внутрішніх органів організму, так і зовнішні чинники – перебування у несприятливих умовах.


У будь-якому випадку потрібно починати повноцінне лікування, в якому лікувальні шампуні для волосся відіграють важливу роль. Правильно підібрані засоби дозволяють у короткі терміни повернути волоссю здоров'я.
#

#


Асортимент сучасних ефективних лікувальних шампунів є надзвичайно великим. З'ясувавши суть проблеми, підбирати засіб потрібно за критеріями:  1. До складу шампунів від випадіння волосся входять спеціальні поверхнево-активні речовини, що дуже ніжно очищають шкіру і готують її до подальшого лікування. Також у складі можуть бути дратівливі інгредієнти, що сприяють активнішому впливу лікувальних складів, що застосовуються після миття.
  2. Лікувальний шампунь проти лупи відрізняється наявністю спеціальних компонентів, що борються з грибком, або інтенсивно зволожуючих епідерміс.
  3. Посічені кінчики волосся усуваються впливом шампунів з компонентами, що включають кератин, силікони, протеїн, безсульфатні ПАР, ефірні олії.
Вигідно купити лікувальний шампунь від випадіння волосся та для усунення іншої проблемиВ інтернет-магазині Watsons пропонується широкий вибір лікувальних шампунів для волосся. Важливо, що є повний спектр засобів для всіх типів епідермісу. Можна вибрати ефективний лікувальний шампунь проти лупи, від випадіння волосся, для посічених кінчиків. І все це – за доступними цінами. Для швидкої орієнтації в каталозі зорієнтуйтесь за допомогою опції пошуку. Пропонується доставка товару до будь-якої точки України.