Спеціалізовані шампуні

23 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

VICHY-Шампунь для волосся Vichy Dercos Заспокійливий 200 мл-3337875485128-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

EUCERIN-Шампунь для волосся Eucerin DermoCapillaire pH5 250 мл-4005800036736-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

VICHY-Шампунь для волосся Vichy Dercos Проти лупи 200 мл-3337871319861-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

BABE-Дитячий шампунь Babe Pediatric М'який 200 мл-8437000945697-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

CLEAR-Шампунь-детокс Clear проти лупи Зволожувальний-8714100754597-

Лікувальні шампуні для волосся


Лікувальні шампуні для волосся дуже популярні, оскільки дозволяють швидко та надовго повернути локонам привабливий вигляд, зробити їх м'якими, блискучими та здоровими. Продукція представлена в широкому асортименті. У продажу є засоби з різними напрямками дії. Тому за умови відповідального підходу до розв’язання завдань вам обов'язково вдасться зробити правильний вибір.


Властивості та склад лікувальних шампунів для волосся


Вибираючи лікувальний шампунь, необхідно звернути увагу на напрямок його дії. Найпопулярнішими сьогодні залишаються засоби, що мають наступні властивості:


  • усунення лупи — застосовувати таку продукцію можна для боротьби з наявною проблемою або для профілактики. При цьому слід пам'ятати, що будь-який лікувальний шампунь від лупи матиме протигрибкову дію, адже саме грибок стає найчастішою причиною незадовільного стану шкіри голови. У складі шампунів цієї категорії часто є клімбазол, полідоканол, дисульфід селену, гліцерин, ментол та інші компоненти, що дозволяють домогтися позитивного результату в конкретній ситуації;
  • заспокійлива дія на чутливу шкіру голови — такі засоби усувають свербіж та інші неприємні відчуття, спровоковані термічними, хімічними та механічними подразниками. Шампуні з цієї категорії не містять сульфатів, парабенів та інших компонентів, що можуть стати причиною алергії;

#
#
  • відновлення здорового вигляду локонів, запобігання їхньому активному випадінню. Зазвичай такі засоби містять карнітин, креатин, амінексил та інші компоненти, що зміцнюють коріння волосся. Саме тому будь-який лікувальний шампунь такого типу допомагає дуже добре;
  • усунення надмірної жирності шкіри голови — такі засоби регулюють роботу сальних залоз, знижуючи їхню продуктивність. Вони впливають також на волосся, роблячи його сильним і здоровим. Шампуні містять цинк, біотин, рослинні екстракти та інші компоненти, що позитивно впливають на шкіру голови у разі її підвищеної жирності.

Як бачимо, виробники пропонують покупцям багато варіантів, щоб кожен міг підібрати товар, що ідеально підійде для конкретної ситуації. Перед тим, як відкрити каталог, варто об'єктивно оцінити стан шкіри голови та волосся. Тоді пошук буде значно простішим і успішним. Обирайте продукцію відомих торгових марок, що вже довела свою безпечність і ефективність.

Що стосується покупки, то великий вибір лікувальних шампунів для волосся пропонує інтернет-магазин Watsons. Ціна товару знаходиться в прийнятних межах, тому кожен покупець знайде тут для себе потрібний варіант. Якщо немає можливості забрати замовлення самовивозом, можна скористатися послугою доставки, що здійснюється в будь-які міста України.