Антибактеріальне мило

2 товарів знайдено
Сортувати за:

Купити антибактеріальне мило, щоб захистити себе від мікробів


Антибактеріальне мило — це очищувальний гігієнічний засіб, головна мета якого полягає в знищенні мікробів на руках і тілі людини. Це мило виготовляється в рідкій або кусковій формі шляхом змішування мийних добавок з інгредієнтами, що мають антибактеріальні властивості.


Спочатку таке мило продавалося як дезодорувальна речовина, що контролює запах тіла, викликаний впливом бактерій на потовиділення. Продукти, що продаються у твердій формі, мали попит у 1950-х роках. Сьогодні популярністю користується не тільки тверде, але й рідке антибактеріальне мило, що використовується для дезінфекції обличчя, рук та інших ділянок тіла.


Антибактеріальне мило варто обов'язково купити, щоб убезпечити себе та своїх близьких від негативного впливу мікробів і бактерій. Придбати такий продукт за доступною ціною можна в інтернет-магазині Watsons. Каталог пропонує великий асортимент для можливості вибору найвідповіднішого варіанту. Серед інших переваг — зручна доставка по всій Україні.


#
#

З яких інгредієнтів складається антибактеріальне мило


Мило антибактеріальне призначене для безпечного знищення мікробів і очищення шкіри. Тому виробником враховуються типи організмів, які повинен знищувати продукт, і час, потрібний для того, щоб мило подіяло.


Крім того, враховуються фактори, пов'язані з ефективністю очищення, такі як якість піни, швидкість спінювання, змивання та відчуття на шкірі після використання. Також велике значення приділяється естетичним якостям товару: зовнішньому вигляду та запаху.


Компоненти, що входять до складу таких засобів:

  • Вода — найпоширеніша основа антибактеріального мила, що використовується як носій і розчинник для інших інгредієнтів. Іони, що містяться в жорсткій воді, можуть впливати на певні мийні засоби: саме тому в них використовується деіонізована або дистильована рідина. Різні формули можуть містити від 40 до 80% води.
  • Наразі в промисловості широко використовуються два інгредієнти в складі антибактеріальних засобів. Один з них — триклокарбан, що застосовується в кусковому милі. Інший, поширеніший інгредієнт — триклозан, застосовуваний у рідинах. Ці інгредієнти працюють, денатуруючи вміст клітин або іншим чином втручаючись у метаболізм мікробів. Обидва ефективні проти широкого спектра мікроорганізмів.
  • Також для виготовлення антибактеріального мила застосовуються ті ж інгредієнти, що й у звичайних побутових мийних розчинах і засобах особистої гігієни. Такі компоненти відомі як поверхнево-активні речовини — матеріали, що мають здатність розчиняти бруд і жири. ПАРи відповідають за здатність продукту утворювати піну. Їхнє змішування оптимізує піноутворення та очищувальні властивості, мінімізуючи при цьому негативні ефекти, такі як видалення зі шкіри натуральних олій.
  • Для поліпшення різних аспектів формули додається безліч інших складових. До них належать загусники, ароматизатори, барвники, перламутрові агенти, консерванти та інші інгредієнти.

Ціна на антибактеріальне мило починається від 13.90 грн.