Презервативи

10 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

CONTEX-Презервативи Contex Lights Особливо тонкі 12 шт-5060040302088-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

CONTEX-Презервативи Contex Classic 12 шт-5060040302552-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

CONTEX-Презервативи Contex Extra Large 3 шт-5060040300077-

Презервативи Contex - висока якість і безпекаКомпанія Contex є одним з лідерів по виробництву контрацептивних виробів у всьому світі. Презервативи Contex виготовлені з тонкого і міцного латексного матеріалу, а всі етапи виробництва продукції компанії проходять безліч тестів на відповідність міжнародним стандартам якості. Сьогодні бар'єрна контрацепція є універсальним засобом для безпечного сексуального життя. Асортимент інтимних товарів торгової марки Contex регулярно поповнюється сучасними різновидами, які задовольняють потреби великої кількості користувачів. Широкий спектр презервативів різних розмірів, дизайну, з наявністю оригінальних ароматів і кольорів дозволяють урізноманітнити інтимне життя, при правильному використанні знизити ризик появи захворювань. Вибирайте вироби зі збільшеним захистом, надчутливі з тонкого латексу або зі стимулюючими рельєфами для отримання різних відчуттів.
Асортимент презервативів торгової марки ContexДо вибору інтимного контрацептиву необхідно підійти відповідально, віддавши перевагу продукції перевірених виробників. Відома компанія Contex виробляє класичні бар'єрні засоби з натурального латексу з застосуванням сучасних технологій. Вся продукція бренду тестується електронним способом на міцність, що мінімізує ризик появи браку. Додатково вироби покривають лубрікантом для зниження тертя і ймовірності пошкодження при надяганні. Анатомічна форма з накопичувачем додає комфорт під час використання. Презервативи Contex класичного формату відрізняються гладкістю, без косметичного запаху і кольору. Кожен виріб упаковано в окрему упаковку з зручними зигзагоподібними краями для швидкого і зручного відкриття. Обов'язково слід вивчити інструкцію від виробника перед використанням презервативів, що знаходиться всередині кожної упаковки.Асортимент презервативів торгової марки Contex представлений для великої кількості користувачів наступними популярними серіями: • Classic - універсальні контрацептиви гладкі, без запаху і кольору;
 • Lights - вироби з надтонкого натурального латексу без аромату;
 • Extra Sensation - унікальні засоби з ребристою стимуляцією;

#

#


 • Long Love - контрацептивний варіант з анестетиком Benzocaine;
 • Extra Large - презервативи Contex без аромату, збільшеного розміру;
 • Colour - різнокольорові інтимні вироби з силіконовим лубрикантом;
 • Dotted - оригінальні контрацептиви Contex з точковою поверхнею;
 • Romantic Love - унікальні вироби з ароматичним солодким смаком;
 • Black Rose - еластичні кошти унікального чорного кольору.


 • Купити якісні презервативи Contex в Watsons  Купуйте тільки оригінальну інтимну продукцію перевірених виробників в інтернет-магазині Watsons. Каталог магазину регулярно поповнюється якісними товарами для особистої гігієни, засобами для догляду, декоративною косметикою і очищення будинку, якість яких вже оцінили користувачі по всьому світу. Налаштуйте пошук по сайту і підбирайте необхідні товари, вивчивши відгуки наших покупців, рейтинг і додаткову інформацію про бренди. Замовляйте продукцію улюблених брендів за вигідними знижкам під час акційних пропозицій або накопичуйте бали по карті клієнта. Швидка доставка по Києву і іншим населеним пунктам України дає можливість здійснювати вигідні покупки з будь-якої області країни.  Насолоджуйтесь великим спектром відчуттів з презервативами Contex!

  Ціни на презервативи починаються від 46.90 грн.