Вітаміни для імунної системи

7 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

NOW-Дієтична добавка Now Магнію цитрат 200 мг 30 шт-733739110329-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

NOW-Дієтична добавка Now В-50 Комплекс 30 шт-733739110282-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

NOW-Дієтична добавка Now Вітамін Д-3 30 шт-733739003553-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

NOW-Дієтична добавка Now Омега-3 30 шт-733739016492-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

NOW-Дієтична добавка Now Вітамін А 30 шт-733739110275-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

NOW-Дієтична добавка Now Піколінат цинку 60 шт-733739015501-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

NOW-Дієтична добавка Now Біотин 5000 30 шт-733739110299-

Ефективні вітаміни проти застуди


Вітаміни проти застуди актуальні восени та навесні, коли організм відчуває дефіцит сонячних променів, з'являється стомлюваність, втома. Щоб правильно зміцнити імунітет, необхідно знати низку правил та нюансів при виборі. Великий асортимент відрізняється складом, ціною, виробником, формою випуску. Для дітей розроблені спеціальні комплекси у вигляді смачних желе, крапель, дорослі можуть вживати традиційні таблетки чи капсули.Вітаміни проти застуди для дітей та дорослих


Вітамінні комплекси рекомендують приймати під час захворювання та як профілактику ГРЗ. Організм відчуває стрес на початку хвороби, тому так важливо підтримати його правильними препаратами. Загальні рекомендації про те, на які вітаміни при застуді дорослим слід звернути увагу:


  • В2 (рибофлавін) відповідає за зміцнення імунітету, А (ретинол) підвищує бар'єрні функції лейкоцитів, захищає від грипу та різноманітних респіраторних вірусів;
  • на початку ГРЗ, коли головними симптомами стають кашель, нежить, погане самопочуття, організм потребує вітаміну С і Е. Елементи надають противірусну дію, допомагають впоратися із хворобою власними силами;
  • при постійній втомі, нестачі сонця, швидкої втоми варто звернути увагу на препарати, що містять вітамін D. Надійний захист від ГРВІ в осінній період.

#

#

Склад необхідно ретельно вивчати на предмет сумісності, оскільки деякі мінерали знижують корисну дію один одного. Наприклад, надлишок аскорбінової кислоти призводить до вимивання міді, погано поєднується з В1 та В12. Для дітей комплекси підбираються, виходячи із загального самопочуття дитини, рекомендації педіатра, особливостей травлення. Мають широкий спектр дії.


Вітаміни проти грипу та застуди можна розділити на кілька категорій:

  • комплекс «все в одному» - містить корисні речовини, сумісні між собою;
  • синтетичні недорогі варіанти, одержані хімічним шляхом;
  • напівсинтетичні вітаміни проти застуди для легкого засвоєння. Додаються екстракти сушених овочів, фруктів, ензими;
  • повністю натуральні, що складаються із сировини, отриманої природним шляхом. Не піддаються термічній та кріообробці. Ціни на подібні препарати високі.

Дозування рекомендоване в інструкції до кожного препарату. Курс лікування визначає лікар чи сам споживач. Товари можна придбати без рецепта.


При прийомі мікроелементів не слід забувати про правильне збалансоване харчування. Раціон повинен містити м'ясо, рибу, овочі, фрукти, горіхи.


Щоб купити вітаміни в сезон застуд, інтернет-магазин Watsons пропонує ознайомитися з вигідними пропозиціями в каталозі. На сайті зібрано ефективні комплекси від надійних постачальників. Цікаві акції дають змогу придбати позиції за зниженою ціною. Для зручного пошуку передбачено фільтр, що допомагає швидко знайти необхідний товар. Компанія організовує доставку по всій Україні.

Ціна на вітаміни для іммунітету починається від 11.30 грн.