Вітаміни для щитовидної залози

13 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ALTAPHARMA-Шипучі таблетки Мультивітаміни Altapharma 20 шт-4305615614380-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ALTAPHARMA-Шипучі таблетки Altapharma Магній Кальцій Вітамін D3 20 шт-4305615614434-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ALTAPHARMA-Дієтична добавка Altapharma Кальцій Вітамін D3 300 шт-4305615619361-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ALTAPHARMA-Шипучі таблетки Мультивітаміни Мінерали Altapharma 20 шт-4305615614397-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ALTAPHARMA-Дієтична добавка AltaPharma Кремній Біотин Плюс 150 шт-4305615901398-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ALTAPHARMA-Дієтична добавка AltaPharma Магній таблетки 300 шт-4305615619385-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ALTAPHARMA-Таблетки розчинні Магній 400 С Е 15 шт-4305615614489-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ALTAPHARMA-Дієтична добавка Altapharma Кальцій 1000 вітамін D3 20 шт-4305615614465-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ALTAPHARMA-Дієтична добавка Altapharma Вітамін АСЕ Селен 20 шт-4305615673103-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ALTAPHARMA-Розчинні таблетки Altapharma Залізо С 20 шт-4305615614359-

Підтримка здоров’я: БАДи для щитоподібної залози 


Щитоподібна залоза — важливий орган ендокринної системи, що бере участь у багатьох процесах життєдіяльності людини, регулює роботу внутрішніх систем, необхідний у будівництві клітин. Напружений ритм міст, стреси, хронічна втома і нерегулярне харчування призводять до порушення функцій внутрішніх органів. БАДи для щитоподібної залози допомагають нормалізувати роботу органу під час проходження терапії та служать профілактикою лікування залози. Спеціально розроблені біологічні системи мають позитивний вплив і сприяють нормалізації роботи ендокринної системи.


Які БАДи для щитоподібної залози вибрати


В основі складу біологічно активних добавок лежать мінеральні речовини та активні компоненти рослинного й тваринного походження. БАДи для щитовидки не є лікарськими препаратами, але впливають на відновлення балансу корисних речовин в організмі, сприяють відновленню обмінних процесів на клітинному рівні, нормалізують роботу залози. Корисним буде застосування добавок при посилених фізичних навантаженнях, під час стресових ситуацій, а також у період відновної терапії після захворювань.


#
#

До основного складу препаратів для нормалізації роботи ендокринної системи входять наступні компоненти:


 • йод — бере участь у регуляції швидкості біохімічних реакцій, енергетичних обмінах, метаболізмі вітамінів в організмі;
 • марганець, мідь, цинк — природні мінерали, що стимулюють роботу залози, потрібні при синтезі гормонів, підвищують імунітет;
 • L-тирозин — натуральна добавка, необхідна для синтезу гормонів, регуляції метаболізму, підтримання нормальної температури тіла;
 • вітамін B12 — застосовується в комплексі з іншими корисними речовинами, що зменшить стомлюваність організму;
 • селен — природний мінерал, необхідний для синтезу гормонів, бере участь у процесах ферментів;
 • глюкоманнан — харчова клітковина з кореня конжаку допомагає знизити рівень гормонів, що продукує щитовидка;
 • ефірні олії лаванди та сандалового дерева — допомагають при безсонні та знижують рівень тривоги.

Де купити якісні добавки в Україні


У магазині Watsons можна купити та замовити необхідні товари для краси, здоров'я та догляду за будинком. Підтримуйте здоровий спосіб життя, застосовуючи БАДи для щитоподібної залози у складі підтримувальної терапії або в цілях профілактики. Відгуки наших клієнтів допоможуть підібрати ідеальний варіант саме для вас. У каталозі інтернет-магазину Watsons представлена продукція від відомих брендів, якості яких довіряють користувачі по всьому світу. Зручний пошук по сайту, детальна інформація та приємні акції допоможуть здійснювати потрібні покупки онлайн з будь-якої точки України, не виходячи за рамки бюджету. Вибирайте зручний спосіб оплати та доставку по регіонах країни.


Вживати харчові добавки можна тільки після консультації з лікарем. Збалансовані добавки допоможуть поліпшити стан організму!


Вітаміни для щитовидної залози компанії AltapharmaЕндокринна система людини синтезує гормони, які запускають багато життєво-необхідних процесів в організмі. Стресові ситуації, нерегулярне харчування, відновлення після лікування та інші фактори довкілля можуть порушити роботу системи. Популярна компанія з виробництва товарів для здоров'я Altapharma розробила серію біологічних добавок на основі вітамінного комплексу для підтримки роботи щитовидки.. Включіть спеціальні мікроелементи до щоденного раціону харчування, щоб забезпечити організм необхідними мікроелементами. Поліпшення процесів роботи ендокринної системи благотворно впливає на стан всього організму, знижується стомлюваність та дратівливість, що призводить до більшої продуктивності протягом усього дня.Які купити вітаміни для щитовидної залози AltapharmaЩоб заповнити нестачу мікроелементів, рекомендується включити до денного раціону вітамінний комплекс торгової марки Altapharma. Фахівці компанії розробили серію біологічних добавок на основі вітамінів та мінералів, які сприятливо діють на гормональні процеси, налаштовують роботу всіх органів, покращують стан організму. Застосовуйте вітаміни групи B у профілактичних цілях, що сприяють прискоренню обмінних процесів, налагодження роботи всього організму. Вітамін А у вигляді ретинолу бере участь у синтезі білка, зміцнює імунітет, а також благотворно впливає на стан шкіри та волосся. Капсули зручно приймати з їжею за будь-яких умов. Вітаміни Altapharma не є лікарськими препаратами і служать як додаткове джерело необхідних речовин для організму.
#

#

Позитивний вплив на ендокринну систему організму мають наступні вітаміни компанії Altapharma: • мультивітамінний комплекс для щитовидки;
 • ретинол для поліпшення процесів синтезу білка;
 • вітаміни В6, В12 для прискорення метаболізму;
 • комплекс з D3 підтримки імунітету;
 • йод для активної роботи ендокринної системи


 • Вітаміни для щитовидної залози Altapharma в Україні  Асортимент інтернет-магазину Watsons регулярно поповнюється новинками та якісними товарами популярних торгових марок, що встигли оцінити користувачі по всьому світу. Співпраця лише з перевіреними виробниками дає можливість замовляти оригінальну продукцію за найкращою ціною. До списку каталогу входять засоби особистої гігієни, декоративна та доглядова косметика, товари для краси та здоров'я, дитяча продукція, парфумерні набори та побутова хімія. Налаштовуйте пошук по сайту та вибирайте вигідні пропозиції щодо відгуків наших покупців. Під час акцій відкривається можливість замовити брендову продукцію за зниженими цінами. Діє швидка доставка по Києву та решті міст України.  Ефективні вітаміни для щитовидної залози, шкіри обличчя та всього організму компанії Altapharma поспішайте купити за вигідною ціною!