Вітаміни для щитовидної залози

37 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

SOLGAR VITAMIN СОЛГАР-Харчова добавка Solgar Вітамін Д3 капсули 600 МО 60 шт-2227010000000-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

SOLGAR VITAMIN СОЛГАР-Розторопша плямиста Solgar рослинні капсули 50 шт-2267730000000-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

SOLGAR VITAMIN СОЛГАР-Вітамінна добавка Solgar Біотин таблетки 100 шт-2279680000000-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

SOLGAR VITAMIN СОЛГАР-Таблетки Solgar Цитрат магнію 60 шт-2226780000000-

Підтримка здоров’я: БАДи для щитоподібної залози 


Щитоподібна залоза — важливий орган ендокринної системи, що бере участь у багатьох процесах життєдіяльності людини, регулює роботу внутрішніх систем, необхідний у будівництві клітин. Напружений ритм міст, стреси, хронічна втома і нерегулярне харчування призводять до порушення функцій внутрішніх органів. БАДи для щитоподібної залози допомагають нормалізувати роботу органу під час проходження терапії та служать профілактикою лікування залози. Спеціально розроблені біологічні системи мають позитивний вплив і сприяють нормалізації роботи ендокринної системи.


Які БАДи для щитоподібної залози вибрати


В основі складу біологічно активних добавок лежать мінеральні речовини та активні компоненти рослинного й тваринного походження. БАДи для щитовидки не є лікарськими препаратами, але впливають на відновлення балансу корисних речовин в організмі, сприяють відновленню обмінних процесів на клітинному рівні, нормалізують роботу залози. Корисним буде застосування добавок при посилених фізичних навантаженнях, під час стресових ситуацій, а також у період відновної терапії після захворювань.


#
#

До основного складу препаратів для нормалізації роботи ендокринної системи входять наступні компоненти:


 • йод — бере участь у регуляції швидкості біохімічних реакцій, енергетичних обмінах, метаболізмі вітамінів в організмі;
 • марганець, мідь, цинк — природні мінерали, що стимулюють роботу залози, потрібні при синтезі гормонів, підвищують імунітет;
 • L-тирозин — натуральна добавка, необхідна для синтезу гормонів, регуляції метаболізму, підтримання нормальної температури тіла;
 • вітамін B12 — застосовується в комплексі з іншими корисними речовинами, що зменшить стомлюваність організму;
 • селен — природний мінерал, необхідний для синтезу гормонів, бере участь у процесах ферментів;
 • глюкоманнан — харчова клітковина з кореня конжаку допомагає знизити рівень гормонів, що продукує щитовидка;
 • ефірні олії лаванди та сандалового дерева — допомагають при безсонні та знижують рівень тривоги.

Де купити якісні добавки в Україні


У магазині Watsons можна купити та замовити необхідні товари для краси, здоров'я та догляду за будинком. Підтримуйте здоровий спосіб життя, застосовуючи БАДи для щитоподібної залози у складі підтримувальної терапії або в цілях профілактики. Відгуки наших клієнтів допоможуть підібрати ідеальний варіант саме для вас. У каталозі інтернет-магазину Watsons представлена продукція від відомих брендів, якості яких довіряють користувачі по всьому світу. Зручний пошук по сайту, детальна інформація та приємні акції допоможуть здійснювати потрібні покупки онлайн з будь-якої точки України, не виходячи за рамки бюджету. Вибирайте зручний спосіб оплати та доставку по регіонах країни.


Вживати харчові добавки можна тільки після консультації з лікарем. Збалансовані добавки допоможуть поліпшити стан організму!


Вітаміни для кращої роботи щитовидної залозиЕндокринна система контролює роботу внутрішніх органів та діяльність практично всіх систем організму. Збої в роботі вироблення гормонів можуть спричинити погіршення імунітету, зниження енергії та працездатності, а також інші негативні наслідки. Для попередження появи захворювань під час відновлювальних процесів після курсу лікування рекомендується включити до денного раціону вітамінний комплекс для підтримки роботи щитовидної залози виробництва Solgar. Фахівці компанії розробили унікальний комплекс із вітамінами та важливими мікроелементами, що благотворно впливають на роботу гормонів, проходження внутрішніх процесів. Комплексний підхід до профілактики захворювань щитовидки дозволяє досягти помітних результатів, покращити стан та підвищити захисні функції організму.Різновиди вітамінів для щитовидної залозиВітамінні добавки необхідні не тільки як попередження виникнення захворювань, але і як додаткове джерело важливих мікроелементів для покращення внутрішніх обмінних процесів. В умовах дефіциту йоду порушується синтез необхідних гормонів, що може призвести до неприємних наслідків. Вітамінний комплекс групи B компанії Solgar необхідний для нормалізації функцій всього організму. Вітаміни B6, B12 відповідають за синтез та засвоєння білків, беруть участь у метаболізмі, сприяють виведенню токсинів. Додатковий прийом біотину допомагає налагодити обмінні процеси, що впливають на загальну працездатність. При регулярному застосуванні вітамінного комплексу скорочується стомлюваність, зміцнюється імунітет та покращується зовнішній вигляд. Вітаміни Solgar не є лікарськими препаратами, і їх рекомендуються включити до раціону після консультації з лікарем.
#

#

До асортименту рекомендованих вітамінів для щитовидки компанії Solgar входять популярні види мікроелементів: • B-Complex Solgar для роботи щитовидної залози;
 • вітамін D3 як біологічна добавка;
 • Біотин впливає на внутрішні обмінні процеси;
 • вітамін Е Solgar з антиоксидантними властивостями;
 • комплекс з вітамінами та природними елементами.


 • Купити вітаміни для щитовидної залози Solgar в Україні  Великий вибір якісних товарів для краси та здоров'я відомих торгових марок можна знайти у каталозі інтернет-магазину Watsons. Завдяки співпраці тільки з перевіреними виробниками асортименти поповнюються оригінальною продукцією, якість яких встигли оцінити користувачі по всьому світу. Скористайтеся швидким пошуком по сайту та вибирайте вигідні пропозиції щодо рейтингу та відгуків наших покупців. До списку асортиментів входить дитяча продукція, товари особистої гігієни, подарункові набори парфумерії, декоративна косметика, побутова хімія та різноманітні аксесуари. На сайті діє швидка доставка по Києву та іншим населеним пунктам України.  Вітамінний комплекс для покращення роботи обмінних процесів та підтримки імунітету Watsons поспішайте вигідно купити у Watsons!