Волосся

Лікувальні шампуні

29 продуктів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

VICHY-Шампунь Vichy Dercos Заспокійливий-3337875485128-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

EUCERIN-Шампунь Eucerin DermoCapillaire pH5 -4005800036736-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

VICHY-Шампунь скраб Vichy Dercos Micro Pil-3337875563567-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

BABE-ШАМПУНЬ ДЛЯ ЖИРНОГО ВОЛОССЯ-8437000945833-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

VICHY-DERCOS ШАМПУНЬ Д/ПОШК.ВОЛ-3337875673907-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

VICHY-Шампунь Vichy Dercos Проти лупи-3337871319861-

 

Лікувальні шампуні

Звичайні шампуні призначені для того, щоб очистити наше волосся від пилу та бруду, повернути йому природний блиск і шовкову структуру. Але нерідкі випадки, коли звичайний миючий засіб для волосся більше не справляється зі своїми завданнями. З'являються проблеми, які можуть вирішити тільки спеціальні лікувальні шампуні.

Лікувальні шампуні

Склад лікарських засобів має додаткові компоненти, спрямовані на вирішення певної проблеми з волоссям: посічені кінчики, утворення лупи, підвищена жирність, ламкість і випадання волосся. Зазвичай лікувальний шампунь є ефективним компонентом комплексного вирішення проблеми здоров'я шевелюри поряд з медикаментами. Його використовують у випадках, коли відзначається негативна реакція організму на один або кілька хімічних складових звичайного шампуню. Для вирішення цієї проблеми можуть бути використані також органічні шампуні.

Органічні шампуні або натуральні шампуні - чи є різниця?

Натуральні шампуні часто називають органічними за їх щадний склад, представлений натуральними замінниками агресивних сульфатів та нейтральними хімічними компонентами (в меншій мірі), що не викликають алергічних реакцій. Такі миючі засоби ніжно доглядають за локонами, дбайливо очищаючи їх і не завдаючи шкоди. Органічні миючі засоби для волосся зберігають колір на забарвлених пасмах, підтримують водний баланс шкіри голови та волосся, не дозволяють волоссю пушиться, зберігаючи природний рівень кератину. Вони не мають протипоказань, але в них є кілька особливостей, які в окремих випадках можуть бути прийняті за недоліки:

  • На відміну від звичайних шампунів органічні слабо піняться, але це невисока ціна за здоров'я волосся.

  • Рідка консистенція сприяє підвищеному та не економному витрачанню.

  • Погано справляються з очищенням волосся від пінок та лаків, так як не здатні відмити силікон, який в них міститься.

  • Незручні для густого волосся, так як слабке спінення не дає проникнути на всі ділянки голови.

Де купити?

Купити натуральний шампунь в Україні, зокрема в Києві, можна в магазині «Ватсонс». Багатий вибір засобів на сайті, продумана фільтрація за ціною, виробником дозволяє робити покупки з комфортом. Київ і Україна давно зробили вибір на користь Watsons!


mastercard-visa