• Універсальний засіб Domestos Свіжість Атлантики 24 години

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 182831 Закінчився
55,50 грн
  • 1 л
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Призначення мийних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Ефективний універсальний засіб для чищення, який знищує мікроби в усьому будинку для захисту вашої родини. Завдяки особливій формулі з дезинфікуючим ефектом Domestos вбиває всі відомі мікроби навіть під водою, максимально очищує бруд і видаляє неприємні запахи. Застосування: для прибирання будинку Domestos можна використовувати як розведеним (для підлоги і робочих поверхонь, плитки, губки для миття посуду) так і не розведеним (для туалету, раковини і ванни). Детальну інструкцію по застосуванню див. на упаковці продукта. Склад: <5%: гіпохлорит натрію, неіоногенні ПАР, мило, отдушка. Застереження: не використовуйте на металевих поверхнях з емальованим, золотим або хромованим покриттям. Не допускати попадання на тканину, меблі, обивку, килими, так як вони можуть бути пошкоджені. У разі потрапляння Domestos на ці поверхні протріть їх і ретельно промийте водою. Не змішувати з іншими засобами. Зберігати в недоступному для дітей месці. Країна-виробник: Угорщина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
31 січня, 2018
Пока надежнее средства не нашла!Доместос-супер!
15 січня, 2018
З того, що сьогодні пропонують - найкращий вибір!
8 січня, 2018
Если хотите чистоту и легкость в пользовании - покупайте Доместос, не пожалеете, устраивает в нем все.
24 жовтня, 2017
Хорошо чистит, дезинфицируют. Сильный запах, нужно проветривать после применения.
14 жовтня, 2017
Очень эффективное средство, хватает такого объема очень надолго! Прекрасно дезинфицирует и убирает запахи.