• Засіб для чищення ванної Cif Анти-наліт

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 717435 Закінчився
65,50 грн
  • 500 мл
Вікові обмеження:
Призначення мийних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Засіб для чищення для ванної CIF Power Shine швидко позбавить вас від стійкого бруду, вапняного і мильного нальоту. Після очищення цим засобом, поверхні у ванній, раковина, кран і кахель будуть сяяти. Дуже добре підходить для видалення забруднень на невеликих ділянках. Склад: неіоногенні ПАР, віддушка, лімонен, ліналоол, бензізотіазолінон. Країна-виробник: Угорщина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
8 березня, 2018
Багатофункціональний і ефективний засіб.
12 листопада, 2017
Хорошее средство для чистки ванны, однажды попробовала, теперь выбираю только его, отлично чистит, ванна сияет.
22 жовтня, 2017
Гарний засіб для чищення ванни, миттєво видаляє забруднення.
14 вересня, 2017
Хорошо чистит ванную. Убирает известковый налет и самые застарелые пятна. Запах очень химический, удушающий. Но со своими функциями средство справляется на 5.
10 вересня, 2017
Оченнь хорошо борется с любой грязью в ванной.Рекомендую.