*Акція діє з 09.07.2020 р. по 11.07.2020 р. в мережі магазинів та аптек Watsons, на сайті watsons.ua тільки для учасників програми лояльності Watsons Club. Знижка не сумується з іншими  акційними пропозиціями, персональними купонами та знижкою 10% до Дня Народження власників карток Watsons Club. Знижка надається на усі товари крім: лікарських засобів, ціни на які регламентуються державою, підгузків всіх видів та ТМ, пелюшок, картриджів до станків, подарункових сертифікатів, пакетів, товарів ТМ Meridol, Durex, Contex. Інформацію про співвідношення розміру знижок до попередньої ціни реалізації товару та деталі дізнавайтеся у консультантів магазинів та аптек Watsons або на сайті watsons.ua, за телефоном 0 800 300 333.

**Мається на увазі, що учасники Програми лояльності «Watsons Club» мають можливість отримувати інформацію про спеціальні пропозиції, що діють виключно для учасників Програми лояльності «Watsons Club», а також користуватися іншими перевагами Програми лояльності «Watsons Club».

  Ватсонс розпродаж дня 

Розпродажі - явище, хоч і часте, але кожен раз викликає вогник в очах споживачів. Знижки та акції - феномен сучасності, що дозволяє необхідний товар придбати дешевше, ніж вчора. При цьому не варто сумніватися в його якості. Таким чином ми просто прагнемо оновити свій товарний ряд і перейти на новий «сезон», радуючи вас доступністю потрібних в кожному будинку речей. 

Ватсонс Знижки, акції та розпродажі


Щодня в нашому асортименті вибираються позиції, що потрапляють під категорію «товари зі знижкою». Це можуть бути кошти по догляду за шкірою або волоссям, побутова хімія або засоби особистої гігієни. Для наших покупців це шанс здійснити вигідну покупку. Для нас самих - подарувати вам трохи тепла і доброти в матеріальному еквіваленті. Стежити за розділом «Розпродаж дня» - це можливість «виловити» супер вигідну пропозицію! 

Знижки та акції в Ватсонс доступні вже сьогодні!

З нами ви можете не чекати сезонних розпродажів або «чорної п'ятниці». Все, що вам потрібно, зібрано у відповідному розділі на сайті нашого інтернет-магазину «Ватсонс». Найчастіше в цій категорії виявляються популярні товари в кількості «залишки» за дуже вигідними цінами. Знижки сьогодні - це чудова можливість заощадити і порадувати власний гаманець. 

Чому 
 Watsons 

Мережа наших магазинів відома не тільки в Києві, а й по всій Україні. Ми пропонуємо якісні товари від перевірених брендів за вигідними цінами. На нашому сайті ви можете купити будь-який необхідний засіб за лічені хвилини. Зручна форма замовлення, досвідчені менеджери і організована доставка - все для вашої зручності і комфорту!