1 товарів знайдено
Сортувати за:

Туалетна жіноча вода як один з розкішних аксесуарів


Аромат — це завершальний акорд образу та найкраща характеристика кожної людини. Це дійсно важливий компонент, що багато говорить про вашу особистість. Нанесення парфумів на шкіру — частина щоденного ритуалу краси.


Парфуми додають впевненості в собі, тому що правильно підібрана жіноча туалетна вода приверне увагу оточення, зробить вас привабливішою та чуттєвою.


Існує багато різних парфумів і величезна кількість способів розділити світ парфумерії. Загалом, заведено класифікувати аромати в залежності від групи запахів і нот, а також статі, пори року та доби, для яких вони призначені, тощо.


Одна з найпопулярніших основ класифікації — концентрація аромату, від якої безпосередньо залежить стійкість. Рідкі парфуми складаються із суміші парфумерних олій і спирту. Позначення EDP, EDT і EDC свідчать про зміст ароматичних компонентів у парфумерії:


#
#
  • Парфуми — найстійкіший, концентрований (понад 20%) і дорогий тип парфумерії.
  • Парфумована вода (EDP або Eau de Parfum) містить від 15% до 20% ароматизаторів.
  • Туалетна вода (EDT або Eau de Toilette) характеризується меншою концентрацією ароматичних компонентів (від 5 до 20%).
  • Одеколон (EDC або Eau de Cologne) — найменш стійкий парфум, містить 2–3% ароматизаторів.

Вода туалетна жіноча — найпоширеніший вид парфумерії, що вирізняється ненав'язливим ароматом і залишає легкий шлейф. Нею можна користуватися кілька разів на день. Засіб ідеально підходить для теплого періоду року.


Як вибрати та яку купити жіночу туалетну воду


Визначальним фактором під час підбору туалетної жіночої води є тип ароматів. Найчастіше виділяють чотири основні групи:

1. Квітковий


Безумовно, найпопулярніший тип парфумерії. Квіткові аромати — романтичні, жіночні, легкі та злегка солодкуваті. Ці чудові запахи нагадують аромати квітів (найпоширеніші компоненти туалетної води жіночої з цієї групи — троянда, лілія, жасмин, лаванда).


2. Східний


Як випливає з назви, східні аромати надходять з екзотичних куточків світу. Створені з таких спецій як перець, гвоздика, кориця і ваніль, ці аромати теплі та чуттєві. У них також криється частка певної пряності, що дуже популярна серед любителів пригод.


3. Деревний


Ці аромати часто мають легкі верхні ноти з мускусною основою. Створені з сандалового дерева, пачулі та дубового моху, ці теплі, сухі та мускусні ноти створюють атмосферу вишуканості та загадковості для всіх, хто їх носить. Жінки надають перевагу деревним нотам у парфумах для вечірніх заходів.


4. Свіжий


Підбадьорливі аромати, відомі як цитрусові або зелені ноти, часто складаються з лимона, апельсина та бергамота з акцентом на трав'яних нотах, щоб надати свіжого аромату та оживити почуття. Ці життєствердні парфуми — ідеальний вибір для весни.


Чому купити туалетну воду жіночу найкраще в магазині «Ватсонс»


Каталог інтернет-магазину Watsons пропонує великий асортимент оригінальної парфумерної продукції. Широкий вибір включає товари різної спрямованості, насиченості, з різними характеристиками, що задовольнять індивідуальним побажанням кожної покупниці. Ми надаємо можливість вибору різних варіантів доставки територією України, гарантуємо простоту пошуку потрібної позиції та оформлення замовлення.


Оригінальність безпосередньо впливає на стійкість запаху та його звучання. Аромат якісної парфумерії вирізняється багатогранністю та розкривається поступово. Спочатку відчуваються верхні ноти, за ними — ноти серця, і тільки потім — базові. Шляхом використання у формулі парфумів молекул з різним показником летючості, вони випаровуються зі шкіри поступово, створюючи гармонійну ароматну композицію, що може супроводжувати нас протягом цілої доби.


Серед безлічі переваг придбання в онлайн-магазині «Ватсонс» такої продукції як жіноча туалетна вода — ціна. Вартість приємно здивує кожного клієнта. Слідкуйте за нашими акціями та жовтими цінниками, щоб ваш шопінг був ще вигіднішим.