LISTERINE

19 товарів знайдено
Сортувати за:

-20%

Watsons клуб

Спеціальна ціна

LISTERINE-Ополіскувач для ротової порожнини Listerine Захист ясен 250 мл-3574660639643-

-15%

Watsons клуб

Спеціальна ціна

LISTERINE-Ополіскувач для ротової порожнини дитячий Listerine Smart Rinse 250 мл-3574661434384-

-20%

Watsons клуб

Спеціальна ціна

LISTERINE-Ополіскувач для ротової порожнини Listerine Свіжа м'ята 250 мл-3574661044965-

-20%

Watsons клуб

Спеціальна ціна

LISTERINE-Ополіскувач для ротової порожнини Listerine Total Care 250 мл-3574661104522-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

LISTERINE-Набір для чоловіків Listerine Відкривай нове 1 шт-3574661646091-

Listerine — ефективне розв’язання проблем порожнини рота


Для ефективної гігієни ротової порожнини протягом усього дня важливо обрати якісні засоби. Компанія «Лістерин» виробляє якісні ополіскувачі, створені для здоров'я зубів і ясен. З моменту заснування в 1914 році, склад засобів постійно вдосконалювався з урахуванням розвитку технологій в області стоматології. Додаючи до основних інструментів для догляду за ротовою порожниною ополіскувач Listerine, можна вирішити безліч проблем: захистити емаль від появи карієсу, відкладень і нальоту на зубах, а також видалити шкідливі бактерії. Продукція Listerine надає помітний ефект, допомагає у відбілюванні зубів, освіжає подих, тому її рекомендують стоматологи після вживання їжі. Засоби «Лістерин» можна купити для підтримки гігієни протягом усього дня.


Який ополіскувач «Лістерин» вибрати для всієї родини


Рецепт засобів для гігієни ротової порожнини Listerine містить ідеально складену систему з ефірних олій, що мають бактерицидний ефект. Основною перевагою регулярного застосування ополіскувача для рота «Лістерин» є видалення до 99% бактерій. Під час полоскання спеціальним засобом відбувається додаткове очищення зубів, ясен і язика. Ефективно видаляючи мікроби, ополіскувач Listerine надає свіжість подиху, підкреслює приємне відчуття чистоти. Купити засоби «Лістерин» можна для додаткового догляду за зубами вранці та ввечері або для використання протягом дня після вживання їжі. Користувачі вибирають продукцію марки як ефективну допомогу в розв’язанні окремих стоматологічних проблем.


Асортимент засобів Listerine містить наступні товари:


#

#
  • «Свіжа м'ята» — засіб з м'яким м'ятним ароматом знижує ймовірність появи зубного нальоту та освіжає подих;
  • TOTAL CARE — універсальний продукт для щоденного застосування, що запобігає появі стандартних стоматологічних проблем;
  • «Захист ясен» — знижує запалення, дбайливо видаляє бактерії, усуває неприємний запах;
  • «Нічне відновлення» — містить фтор для зміцнення зубної емалі та поліпшення стану зубів у нічний час;
  • Дитяча серія — без вмісту спирту та цукру, підтримує гігієну зубів у дітей старших за 6 років.

Зубний ополіскувач Listerine купити вигідно у Watsons


Великий вибір асортименту для підтримки здоров'я зубів можна знайти в інтернет-магазині Watsons. Список каталогу містить оригінальні товари перевірених виробників, яким довіряють користувачі по всьому світу. Пошук по сайту допоможе не загубитися у великій різноманітності товарів і підібрати ідеальний варіант, ознайомившись із відгуками наших покупців. Вигідний шопінг для всієї родини доступний завдяки регулярному оновленню акційних пропозицій. Оформляйте замовлення онлайн з будь-якої точки країни, вибравши зручний спосіб оплати та доставку по всіх населених пунктах України. Вибирайте комфортний шопінг на сайті Watsons.


Ефективний ополіскувач для рота Listerine поверне свіжість подиху та подарує приємне відчуття чистоти ваших зубів!