3 товарів знайдено
Сортувати за:

Асортимент товарів Depend - це більше, ніж спідня білизнаБренд Depend вже понад 35 років допомагає людям впоратися з наслідками такої пікантної проблеми, як нетримання сечового міхура. Спеціальна урологічна білизна є чудовою альтернативою типовим підгузкам для дорослих. Але крім створення видатних поглинаючих продуктів, компанія також працює над тим, щоб дати своїм клієнтам впевненість у тому, що вони зможуть відновити зв'язок із життям, якого їм не вистачало.Бренд належить транснаціональній корпорації Kimberly-Clark, яка вже понад 40 років випускає підгузки Huggies для дітей. Depend випускається з 1984 р. і домінує у своїй ніші, займаючи майже половину ринку.


Продукти Depend пройшли довгий шлях. Те, що починалося як спосіб допомогти молодим матерям впоратися з нетриманням, тепер перетворилося на повну лінійку продуктів, які підходять для представників обох статей та будь-якого способу життя. І в компанії не припиняється пошук способів зробити продукцію ще кращою.Продукція компанії, представлена ​​в широкому каталозі, ділиться на дві основні лінійки - жіночу та чоловічу, а також у наявності засоби категорії «унісекс». Для жінок розроблені прокладки, спідня білизна та підгузки (деякі позиції навіть представлені в різних кольорах), а для чоловіків — спідня урологічна білизна та підгузки.У списку інших переваг продуктів:  • М'який та гладкий матеріал для білизни, що забезпечує приємні відчуття.
  • Великий вибір розмірів означає найкращу посадку.
  • Чудова фіксація завдяки надійній клейовій речовині (у разі прокладок).
  • Еластичність та виняткова гнучкість – для максимального комфорту та ідеального облягання вигинів тіла.
  • Сучасний дизайн.
  • Простота використання.
  • Надійний захист.


Вироби бренду Depend надійно захищають від протікання та неприємного запаху, а прокладки та урологічна білизна непомітні під одягом. Білизна та підгузки випускаються в різних розмірах і відрізняються за рівнем поглинання - це дозволяє підібрати продукт залежно від потреб конкретної людини.
#

#


Про цінності бренду DependЗа допомогою майданчика бренду Depend фахівці прагнуть надати людям безпечне місце, де вони можуть знайти потрібні продукти та отримати необхідну підтримку. Для клієнтів продукція Depend — більше, ніж просто спідня білизна — це можливість повернути контроль над ситуацією, пов'язаною з нетриманням.Для виробництва застосовуються передові дослідження та розробки відповідно до реальних потреб споживачів, і все це для того, щоб створювати рішення, які не тільки функціональні, але також зручні та непомітні. Для цього у компанії ретельно враховують інформацію, отриману від реальних клієнтів. Саме вони надихають професіоналів компанії на пошук нових, ще більш удосконалених рішень.Продукція Depend допомогла мільйонам людей з нетриманням не дистанціюватися від суспільства, а активна рекламна кампанія підвищила обізнаність з цією проблемою навіть у людей, які з нею не стикалися.Замовити товари бренду Depend за доступною ціною можна за допомогою інтернет-магазину Watsons. Купити необхідну продукцію можна максимально просто і без витрат зайвих зусиль. Для зручності покупців розроблено інтуїтивно зрозумілу навігацію сайту, спрощену форму оформлення замовлення, передбачено різні способи доставки по Києву та в інші населені пункти України.