ALAMA

19 товарів знайдено
Сортувати за:

Продукція бренду Alama забезпечить догляд за волоссям професійного рівня в домашніх умовахПодбати про красу свого волосся в домашніх умовах легко за допомогою професійних засобів бренду Alama, які допоможуть вам підкреслити вашу індивідуальність. Висока якість продуктів є результатом перевірених формул, інгредієнтів останнього покоління та оригінальних складів, які відповідають основним міжнародним тенденціям у догляді за волоссям. Продукти прості у використанні, та засоби з асортименту товарів Alama гарантують відмінні результати.Бренд Alama має такі ключові переваги: • салонна якість у вас вдома;
 • високопродуктивні продукти;
 • ідеально збалансовані склади;
 • інноваційні інгредієнти;
 • на 100% зроблено Італії;
 • допомога у виявленні індивідуальності кожного клієнта.

Асортимент засобів бренду Alama задовольнить будь-які потреби волоссяКаталог розробок компанії включає цілий список лінійок, призначених для різних цілей використання: 1. Очищаючі продукти для волосся та тіла - шампуні та місти з лемонграсом, кардамоном, зеленим чаєм, ментолом, базиліком або морською сіллю.
 2. Шампуні, кондиціонери, сироватки, маски для збереження кольору волосся.
 3. Для частого застосування - шампуні (звичайні та сухі), кондиціонери з технологією екозаповнення, що розплутують спреї.
 4. Для зволоження – бальзами, шампуні, рідкі кристали, кондиціонери, маски, олії.
 5. Продукти, що надають ефект, що розгладжує.
 6. Засоби для світлого, сивого та знебарвленого волосся для боротьби з жовтизною, а також для каштанового та темного волосся проти рудини та небажаних червоних відблисків.
 7. Відновлюючі шампуні, маски, спреї, кондиціонери для пошкодженого та ламкого волосся.
 8. Унікальні лінійки продуктів для детоксикації із вугіллям, Zero stress (проти випадання).
 9. Лінійка «Біоокеан» для створення об'єму на натуральному волоссі.
 10. Фарбувальні та відновлювальні маски «SOS колір» з великим вибором відтінків, таких як шоколад, мідний, сріблястий, фіолетовий, золотий, червоний.#

#


Історія бренду AlamaКомпанія Alama належить групі AGF88 Holding, що був створений у 2016 році завдяки тридцятирічному підприємницькому досвіду братів Джанні та Федеріко Пегорін, які продовжили справу свого батька Артуро у цій сфері, розпочату з 1946 року.Холдинг AGF88 представлений на ринку трьома спеціалізованими виробничими майданчиками: у Сан-Мартіно-ді-Лупарі, у Сансеполькро та в Картільяно. Група є одним з найважливіших гравців на ринку професійних засобів догляду за волоссям з глобальним охопленням дистрибуції та консолідованим досвідом роботи на основних зарубіжних ринках, а також орієнтиром у косметичному секторі на міжнародному рівні.Нарешті, лабораторії технічного центру розробки та тестування продуктів використовують співробітництво професійних техніків, досвідчених перукарів, які щодня проводять численні та скрупульозні тести на моделях, щоб підтвердити результати функціональності та продуктивності, розробляючи протоколи використання та професійні пропозиції для задоволення потреб навіть самих.Замовити товари бренду Alama у Києві чи по всій території України ви можете в інтернет-магазині Watsons. Широкий асортимент каталогу, доступні ціни, великий вибір способів доставки - все це робить рішення купити продукцію Alama в Ватсонс оптимальним.