Дитячі іграшки

1 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

HOT WHEELS-Іграшка дитяча автомобіль HotWheels HW Speed Graphics 1 шт-98765432105-

Машинки «Хот Вілс» — іграшки, які хоче купити кожна дитинаАвтомобілі Hot Wheels — єдині у своєму роді іграшки. Ці мініатюрні копії справжніх машин обожнюють діти з абсолютно різних вікових груп. Дехто навіть колекціонує їх через безмірну любов і інтерес до автомобілів.


Компанія відзначила своє 50-річчя у 2018 році. Сьогодні машинки «Хот Вілс» купити в Україні та багатьох інших країнах бажають батьки та діти з цілого списку причин:

  • Реалістичність — вироби є мініатюрними версіями багатьох популярних оригінальних автомобілів. Вони побудовані в масштабі 1:64.
  • Динаміка — колеса та осі кожної моделі розраховані на рух і здатні розвивати швидкість.
  • Різнобарвність — кожен екземпляр представлений більше ніж у 10 різних кольорах.
  • Різноманітність — компанія представила ігрові набори, в яких використовувалися гравітаційні двигуни та батарейки.
  • Продуманість — кожна модель розроблена з урахуванням найдрібніших деталей, щоб максимально реалістично відтворити копію справжнього автомобіля.
  • Довговічність — вироби вирізняються високою якістю та завжди готові до великих випробувань під час гри.
  • Ціна — вартість іграшок є доступною завдяки оптимізації кількості деталей і спрощенню збірки, що значно знижує витрати.


Ігри з автомобілями Hot Wheels, безсумнівно, можуть стати одним з найяскравіших спогадів дитинства. Різні траси та сегменти, які можна побудувати та вибрати, широкий асортимент додаткових елементів, якими бренд регулярно поповнює свій каталог, — усе це становить секрет успіху та популярності таких товарів.
#

#


Машинки «Хот Вілс»: іграшки з багатою історієюУ 1960-х роках Елліот Хендлер, співзасновник Mattel Inc., задумав створити іграшковий литий автомобіль. Він хотів, щоб лінійка іграшкових машинок домінувала в підрозділі Mattel для хлопчиків, так само як лялька Барбі стала найулюбленішим брендом дівчаток.Інженери Mattel створили маслкари з товстими пластиковими магнітними колесами, розрахованими на швидкість, і осями з мінімальним тертям, оснащеними торсіонними підвісками, що надавали автомобілям амортизаційну здатність і відскок коліс.У 1968 році компанія вперше представила 16 найпопулярніших моделей того часу: Barracudas, Camaros, Corvettes, Cougars, Firebirds та інших. Дизайнери Mattel посилили привабливість автомобілів за допомогою цукеркових кольорів Spectraflame: спеціальний процес забарвлення показав блискучий метал під кольором. Компанія з виробництва іграшок розробила гнучкі пластикові треки для перегонів Hot Wheels зі знаменитою петлею, що стала символом бренду для декількох поколінь дітей.Успіх Hot Wheels ріс кожного року з випуском нових моделей. Поєднання популярних варіантів швидко зробило мініатюрні автівки ще привабливішими. Продажі перевищили 16 мільйонів у перший рік і відтоді майже не сповільнилися. Mattel виготовила понад три мільярди автомобілів. Було вироблено понад 800 моделей і 11 000 варіацій Hot Wheels, і в наші дні, за даними Mattel, кожну секунду продається вісім машинок.Що примітно, Mattel має ліцензію автомобільних компаній на створення іграшкових копій машин (назви та дизайн яких захищені товарним знаком і авторським правом).Купити машинки «Хот Вілс» в Україні зі значною економією можна в інтернет-магазині Watsons. Щоб покупка була ще вигіднішою, рекомендуємо замовити набір з декількох позицій. Кожного покупця потішить зручна навігація сайту, простота оформлення замовлення та великий вибір форм доставки не тільки по Києву, але й в інші населені пункти.