Підгузки для купання

8 товарів знайдено
Сортувати за:

Дитячі підгузники для плавання


Кожна мама хоче, щоб її дитина росла активною і здоровою, мала міцний імунітет, тому замислюється над тим, щоб віддати малюка на плавання. Дійсно, це дуже хороша ідея, тому що регулярне відвідування басейну дозволяє зміцнити дихальну та серцево-судинну системи, активувати обмінні процеси, поліпшити апетит малюка, зробити сон міцним і здоровим. До того ж, сьогодні все більше басейнів відкриває групи для немовлят. Але в даній ситуації слід подумати і про гігієну, адже маленькі діти не завжди контролюють сечовипускання, тому потребують страховці. І допомога у вирішенні цього завдання нададуть памперси для купання. Вони спеціально розроблені для застосування під час перебування у воді, тому дещо відрізняються від класичних дитячих підгузників.


Памперси для купання


Підгузки для плавання мають такі відмінні риси:


  • зовнішній шар виробів не пропускає воду всередину, тому вони не намокають при зануренні малюка в басейн;
  • еластичні гумки щільно облягають ніжки, що також виключає намокання підгузок;
  • вироби не мають липучок, замість них передбачена гумка. Вони надягають, як звичайні трусики.

У продажу є одноразові і багаторазові підгузки для басейну. Останні дешевше, але менш зручні в користуванні, і не такі гігієнічні. Тому більшість батьків віддає перевагу першому варіанту.


#

Якщо говорити про асортимент, то розглянуті товари випускають такі бренди:


#
  • Libero - памперси для басейну, запропоновані цим брендом, практично не розбухають у воді, підходять для малюків з масою тіла від 7 кг;
  • Huggies - популярна торгова марка. Випускає підгузники для малюків вагою від 3 кг;
  • Goo.n - японський бренд. Випускає підгузники для дівчаток і хлопчиків окремо. Вироби розраховані на дітей вагою 7-17 кг;
  • Helen Harper - бельгійська продукція за якістю схожа на Huggies. Розрахована на малюків у ваговій категорії від 4 кг.

Як бачимо, пропозицій велика кількість. Є навіть вироби, які підійдуть для новонародженого. Тому батьки можуть починати вчити своє чадо плавати відразу, як порахують це необхідним.


Визначившись з виробником, залишається вибрати товар. Приймаючи рішення, потрібно враховувати розмір, відповідний масі тіла дитини. Тільки точний його підбір гарантуватиме малюку комфортне купання. Якщо розмір виявиться більше, підгузники просто будуть сповзати з дитини, почнуть пропускати воду з басейну всередину і розбухати.


Памперси для басейну від Watsons


Щоб купити памперси для басейну для дітей, досить переглянути каталог інтернет-магазину Watsons і вибрати відповідний товар. Асортимент продукції досить широкий, щоб вдалося знайти потрібну позицію. Доставка замовлень здійснюється по всій Україні, тому стати покупцем може житель будь-якого куточка країни. Залишається зробити вибір і оформити покупку в магазині.

ТОП дитячих підгузків для купання:


Ціни на підгузки для купання починаються від 119 грн.