0

Всього (0 одиниць)

0,00 грн

Оформити замовлення

Доставка 

Дитячі товари

Непосидючі малюки постійно прагнуть розвідувати світ навколо, їм потрібно до усього доторкнутись, покрутити і навіть вкусити чи спробувати на смак. Тому для малечі ми намагаємось обирати безпечні засоби, які дбайливо доглядають ще таку тендітну шкіру. Важливо врахувати все: підгузки, веселе купання без сліз, зволоження шкіри та зняття подразнень, захист від сонця та ще купа різних дрібниць і не дуже.

Доки ви доглядаєте свого малюка, важлива кожна хвилина часу і походи по магазинах не зовсім ті заходи, на які хочеться витрачати дорогоцінні години. Залиште більше часу для себе, адже тепер це можливо з інтернет-магазином Watsons. Тут можна обрати всі необхідні товари для дітей та їх матусь.

Купуючи у Watsons ви маєте можливість скористатись перевагами широкого асортименту та вигідних акційних та цінових пропозицій, що діють для постійних покупців та учасників Watsons Club. У нас ви знайдете дитячі товари на будь-який випадок життя:

  • дитячі підгузки та вологі серветки
  • пінки для ванн та дитячі шампуні для купання без сліз
  • дитяча зубна паста
  • дитячі пляшечки та посуд
  • засоби для прання дитячих речей

Провідні європейські та українські бренди догляду вашого малюка: Huggies, Johnson’s Baby, Chicco, Bubchen. У Watsons ви купуєте виключно оригінальну продукцію за кращою ціною з доставкою додому або у відділення по Києву та Україні.