Корейська косметика для обличчя

1 товарів знайдено
Сортувати за:

-31%

Watsons клуб

Спеціальна ціна

WELCOS-Крем для обличчя Frudia сонцезахисний SPF50+ 50 г-8803348039945-
15 07 - 28 07
289,00 грн
30 days lowest price:
199,90 грн
Member Card

 

Що робить унікальною корейську косметику в Кременчуці?У догляді за шкірою важливо використовувати продукти, які підходять для певних потреб та проблем. Максимум варіантів пропонує промисловість K-beauty. В асортименті представлений вражаючий вибір кремів, тонерів, пілінгів, сироваток, есенцій та багато іншого. Широке розмаїття засобів дозволяє забезпечити комплексний підхід до доглядової рутини та вирішити повний спектр завдань: від очищення та відлущування до зволоження, живлення та захисту шкіри. Корейську косметику мешканці Кременчука та інших міст України можуть купити на сайті інтернет-магазину Watsons.Ефективність корейської косметики зумовлена унікальними складами. Серед найпопулярніших інгредієнтів:  • Гіалуронова кислота: ця речовина відома своєю здатністю утримувати воду в 1000 разів більше за свою вагу. Цей інгредієнт міститься в багатьох корейських продуктах догляду за шкірою і популярний завдяки своїм перевагам, таким як зменшення зморшок і підвищення вологості шкіри.
  • Фільтрат секрету равлика – це поживна рідина, що виділяється равликами. Ця речовина відома своєю здатністю розгладжувати зморшки та зволожувати шкіру.

  • #

    #


  • Ніацинамід є похідним вітамін B3. Дослідження показують, що 5% ніацинаміду може зменшити зморшки та очистити шкіру.
  • Екстракт Galactomyces: це ферментовані дріжджі, які освітлюють шкіру та цінуються за свою антивікову дію.
  • Кераміди – це ліпідні молекули, які допомагають відновити ушкодження рогового шару і, як наслідок, підвищують гідратацію шкіри та зменшують зморшки.


  • Якщо ви хочете більш гладку та м'яку шкіру, включіть у свої процедури догляду корейську косметику: у Кременчуці ви можете придбати її швидко, легко і за найдоступнішими цінами, скориставшись послугами інтернет-магазину «Ватсонс». Тут створені максимально комфортні умови для покупок, зокрема, великий вибір форм оплати та доставки.