Гель від прищів

3 товарів знайдено
Сортувати за:

Чому варто купити гель від прищів, щоб усунути акне?Існують різні засоби від прищів для лікування легкого та середнього ступеня тяжкості акне. Широкий асортимент включає очищувальні лосьйони, пінки та серветки, незмивні продукти, але багато хто воліє використовувати гелі для обличчя від прищів. Вони ефективні, не викликають роздратування, добре вбираються у шкіру.
Активні інгредієнти гелю від прищів на обличчіЗасоби від прищів діють по-різному, залежно від компонентів, які у їх формулах. Ось список загальних активних інгредієнтів гелів від прищів: • Адапален


 • Це ретиноїд, який допомагає очистити пори та запобігти появі нових висипів. • Азелаїнова кислота


 • Дозволяє запобігти закупорці пір і має м'яку антибактеріальну дію, допомагає скоригувати темні плями, які можуть залишитися після зникнення прищів (постзапальна гіперпігментація). • Саліцилова кислота


 • Допомагає очистити пори та запобігти новим висипанням. Продукти з саліциловою кислотою доступні як у вигляді засобів, що не змиваються, так і що змиваються. • Альфа-гідроксикислоти


 • Речовини є синтетичні версії кислот. Два типи альфа-гідроксикислот, які використовуються в гелях для обличчя від прищів — гліколева та молочна кислоти. Вони лікують прищі, видаляючи мертві клітини шкіри та заспокоюючи запалену шкіру. Альфа-гідроксикислоти також стимулюють зростання нової, більш гладкої шкіри. Це допомагає покращити зовнішній вигляд шрамів від вугрової висипки та пір.


  #

  #


  Вибір засобу від прищів: гель  Насамперед необхідно вибрати форму продукту, яка працює для вас. Продукти від прищів, які найкраще підходять для вас, залежать від вашого типу шкіри, типу прищів та переваг у догляді за шкірою. Ось кілька загальних рекомендацій щодо вибору та використання місцевих косметичних засобів:  1. Якщо ви не знаєте, який продукт від прищів замовити, почніть з того, що містить перекис бензоїлу, адапален або те й інше. Будь-який ефективний і зазвичай добре переноситься. Деякі дослідження показують, що вони ефективніші у поєднанні. Дайте їм кілька днів, перш ніж очікувати на результати.
  2. Почніть із гелю від прищів меншої сили. Це може допомогти звести до мінімуму запалення, сухість шкіри та інші проблеми. При необхідності поступово збільшуйте силу (концентрацію активного інгредієнта) продукту, який ви використовуєте, та частоту його використання, це допоможе вашій шкірі адаптуватися до процедури.
  3. Використовуйте більше одного продукту. Для лікування «завзятих» прищів може бути корисним використовувати більше одного продукту, кожен із яких містить свій активний інгредієнт або їх комбінацію. Крім гелю, це може бути мазь, крем та ін. Ви можете наносити один продукт вранці та інший увечері, щоб запобігти подразненню шкіри.


  Гель від прищів — це засіб, який допоможе вам позбутися небажаних висипань на обличчі. Ви зможете точково нанести гель на проблемну ділянку шкіри. Може містити іони срібла, які мають антибактеріальну та протизапальну дію, що дозволяє запобігти погіршенню рельєфу шкіри, утворенню рубців та шрамів.

  Широкий вибір каталогу інтернет-магазину Watsons пропонує великий асортимент гелів, які допоможуть впоратися з акне. Товари мають високу якість за помірною ціною. Доставку можна оформити по Києву та всій Україні.