Спеціалізована косметика

2 товарів знайдено
Сортувати за:

Лікувальна косметика - косметика або ліки?

Функціонально лікарські препарати та косметика різні між собою. Якщо перша піклується про здоров'я людини, то друга обмежується зовнішністю. Лікувальна косметика об'єднує ці два поняття, будучи проміжною ланкою між ними. Спрямована на вирішення завдань, пов'язаних з проблемами шкіри, волосся, нігтів. Допомагає загоювати рани, знімати біль, видаляти грибкові інфекції. Часто використання такої оздоровчої косметики є чудовою альтернативою дорогим лікувальним процедурам.

Переваги лікувальної косметики

Продукція косметики для здоров'я має низку переваг:

  1. Реалізується тільки в аптеці, де перед покупкою ви отримаєте консультацію досвідченого фармацевта.

  2. Вирішує складні медичні, зокрема дерматологічні проблеми за рахунок особливого складу, багатого на активні компоненти.

  3. Являє собою ідеальну гармонію ціни та якості. Розуміючи, що клієнтам важливий результат від використання, а не упаковка, виробники більше сил і коштів вкладають в розробки та дослідження, ніж в оформлення тари.

  4. Аптечна косметика не підробляється. У цьому немає ніякого сенсу, тому що виробництво не масове, а реклама майже відсутня.

  5. Препарати лікувальної косметики виготовляються з натуральних складових та великого числа біологічно-активних речовин.

Косметика для шкіри обличчя та тіла

Виробляються засоби аптечної косметики по догляду за обличчям та тілом серійно. Виробники намагаються максимально охопити коло можливих проблем у споживачів. Тому і вибір лікувальної косметики дуже широкий. При цьому кожен примірник відповідає за рішення строго певного завдання. Засоби по догляду за сухою або жирною шкірою, для вирішення проблем з чутливою дермой або для інтимної гігієни - кожен може вибрати і купити те, що йому потрібно.

Аптечна косметика для волосся

Лікувальна косметика - вдалий симбіоз натуральних компонентів і лікарських складових. Це дозволяє створювати ефективні шампуні, бальзами та маски, що забезпечують стійкий результат. Для сухого волосся та від лупи, проти випадіння або для догляду за чутливою шкірою голови - косметика вирішить всі ці проблеми досить швидко.

Рекомендації по вибору та використанню

Як і будь-які ліки, лікувальну косметику використовують відповідно до призначення лікаря-дерматолога. Якщо проблема серйозна, то косметичні засоби по догляду поєднують з відповідною терапією.

Де знайти?

 

Купити лікувальну косметику можна на сайті інтернет-магазину «Ватсонс». Не важливо, де ви знаходитесь - в Києві чи іншому місті України, ваша покупка буде доставлена ​​вчасно. Watsons постійно розширює коло шанувальників, чому сприяє значний вибір, відмінна якість пропонованої продукції та прийнятна ціна. Зручна форма замовлення на сайті, всі види оплати та варіантів доставки роблять ваші покупки комфортними та економлять час.