Маска для ніг

4 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

LOOK AT ME-Маска-догляд для ніг Look at me 1 шт-8809417490785-
99,90 грн
30 days lowest price:
74,90 грн
Member Card

Watsons клуб

Спеціальна ціна

BEAUTY FORMULAS-Маска шкарпетка для ніг заспокоююча 1 шт-5012251011433-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

LOOK AT ME-Маска-пілінг для ніг Look At Me 1 шт-8809417490778-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

HOLIKA HOLIKA-Маска для ніг Holika Holika Baby Silky 1 шт-8806334344184-

Маска для ніг – надійний засіб для домашніх процедурМи приділяємо багато уваги догляду за обличчям, але чи достатньо піклуємося про інші частини тіла? Так само, як обличчя вимагає очищення та зволоження, шкіра стоп потребує догляду. І маска для ніг - той самий засіб, який дозволяє проводити процедури самостійно, в домашніх умовах.
Маски для ніг стають все більш популярними у світі краси через їхню здатність відлущувати та зволожувати жорстку шкіру на стопах. Це продукт, призначений для нанесення на певний час із наступним змиванням. При висиханні маска для ніг виконує цілий перелік завдань: • покращує кровообіг,
 • сприяє оновленню клітин,
 • вловлює і нейтралізує неприємний запах,
 • сприяє детоксикації,
 • видаляє забруднення,
 • відлущує, розгладжує та зволожує шкіру ніг.


Після використання шкіра стає м'якою, без грубих ділянок, мозолів та тріщин. Для збереження результатів слід застосовувати маску регулярно.

Різновиди масок для нігШкіра на ногах схильна до тертя та травм, що може призвести до порушення її природного бар'єру, сухості та запалень. Тому вона потребує ефективного догляду. У плані форматів застосування представлений широкий асортимент таких товарів: кремо- та гелеподібні, у вигляді скрабів або популярна маска-шкарпетки для ніг.


#

#

За типом впливу існує два основних типи масок для ніг: 1. Відлущуючі


 2. Це так звані маски-пілінги. Вони містять такі інгредієнти, як гліколева й молочна кислоти. Ці різні альфа-гідроксикислоти, які допомагають «розчинити» зв'язки між клітинами у зовнішньому шарі шкіри, так що грубі частинки легко відшаровуватимуться. Слід зазначити, що маски для ніг, що відлущують, стануть безпечною альтернативою традиційним методам видалення відмерлих клітин і мозолів, таким як пилки для п'ят або бритви. 3. Живильні


 4. Це продукти, що зволожують ступні. Їхнє головне завдання – забезпечувати захист, відновлювати та пом'якшувати шкіру. Найкраще підійдуть ті, які містять зволожуючі інгредієнти, такі як олія ши, гіалуронова кислота та олія авокадо.Для досягнення найкращого результату можна поетапно використовувати кислотовмісну, а потім зволожуючу маску для ніг.


 


Як застосовувати і де купити маску для нігЗагальні рекомендації: 1. Видалити лак з нігтів, якщо він є.
 2. Ретельно змочіть ступні, щоб вони стали м'якими. Для цього потримай їх у теплій воді 10-20 хвилин.
 3. Ретельно нанеси маску, намагаючись не пропустити ступні, пальці ніг і верхню частину стопи або одягни маску-шкарпетки для ніг.
 4. Залиш на час, вказаний в інструкції.
 5. Зніми маску та обережно вимий ноги водою з милом.
 6. Віднови гідратацію та вияви додаткову турботу про стопи, покривши їх зволожуючим засобом.
 7. Запасися терпінням – результат може проявитися в період від кількох днів до кількох тижнів.


Замовити маску для ніг можна за доступною ціною в інтернет-магазині Watsons, каталог якого надає великий вибір варіантів. Доставку по Києву та Україні можна оформити зручним способом із запропонованих на сайті.