Рідина для зняття лаку

3 товарів знайдено
Сортувати за:

Рідина для зняття гель-лаку: як застосовувати і вибиратиУ кожної представниці прекрасної статі, яка робить сучасні варіанти манікюру, обов'язково повинна бути рідина для зняття гель-лаку. Вона дозволить усунути з нігтьових пластин декоративне покриття без застосування спеціальної фрези, зробити це в домашніх умовах з граничною легкістю. Головне в цій ситуації - підібрати якісний засіб, використовуючи який, вдасться домогтися необхідного результату швидко та ефективно.
Правила використання засобу для зняття гель-лакуЩоб, використовуючи засіб для зняття гель-лаку, отримати очікуваний результат і повністю усунути декоративне покриття, крім самої рідини необхідно підготувати: • ватні диски;
 • фольгу;
 • апельсинові палички або лопатку для манікюру;
 • пилку-шліфувальник.


 • Сама робота будується наступним чином:  1. Поверхню нігтів потрібно обробити пилкою, щоб прибрати глянсовий шар.
  2. Розрізати ватні диски на 4 частини кожен, рясно змочити ремувером, прикласти до нігтьових пластин, обернути фольгою.
  3. Залишити такі «компреси» на 15 хвилин. Після зняти фольгу, роблячи надавлюючі кругові рухи по нігтьовій пластині.
  4. Прибрати залишки лаку апельсиновою паличкою.


  Таким способом можна використовувати рідину для зняття лаку і прибрати декоративне покриття самостійно, не вдаючись до допомоги фахівця. Головне - підготувати робоче місце, застеливши його клейонкою, щоб нічого не забруднити, виконувати дії акуратно і в суворій відповідності з рекомендаціями.  Ще один важливий момент, вирішуючи купити рідину для зняття гель-лаку: краще вибирати продукцію тієї ж марки, що і декоративне покриття. Такий засіб буде краще працювати і дозволить домогтися позитивного результату з ще більшою легкістю.


  #

  #


  Яка рідина краща для зняття гель-лаку  Якщо ви поки не придбали засіб для зняття лаку, вдавайтеся в питання його підбору, слід знати, що вся подібна продукція відрізняється складом. І цей момент повинен стати вирішальним у виборі. Всі товари можна розділити на такі групи: • засоби для зняття гель-лаку з ацетоном в складі. Це непоганий, доступний за ціною розчинник, але він володіє різким запахом, шкідливий для нігтьових пластин. Щоб зменшити агресивну дію речовини на нігті, виробники додають в продукцію допоміжні компоненти, такі як гліцерин, пантенол, вітаміни, рослинні екстракти;
 • із замінниками ацетону - ацетілатом і сольвентом. Вибираючи рідину для зняття лаку без ацетону, варто знати, що вона має не такий різкий запах, який до того ж додатково заглушається спеціальними ароматами. Тільки сохне засіб трохи довше. А ціни такої продукції дещо вище. Але цілком безпечною назвати її теж не можна.


 • Якщо говорити про те, який засіб з позначкою «для зняття гель-лаку» краще, то тут все залежить від пріоритетів покупця. Для тих, кому потрібна продукція дешевше, краще вибирати варіанти з ацетоном. Тим, хто хоче зробити упор на якості, варто купувати фірмові засоби від виробників гель-лаку.  Де купити засоби (рідини) для зняття?  Незалежно від того, який саме товар ви шукаєте, купити засіб для зняття гель-лаку і зробити це на вигідних умовах вдасться в інтернет-магазині Watsons. З огляду на широту асортименту, пошук потрібного товару краще виконувати за допомогою фільтра. Так ви знайдете потрібний товар за мінімальний час. Залишається оформити замовлення і заявку на доставку, якщо вона необхідна. Продукція може бути доставлена в будь-яке місто України.

  Найкраща рідина для зняття лаку за відгуками:


  Ціна на рідину для зняття лаку починається від 15.90 грн.