Бальзами для волосся

21 товарів знайдено
Сортувати за:

-19%

Watsons клуб

Спеціальна ціна

SYOSS-Бальзам для волосся Syoss Rapair 440 мл-9000101278057-

-19%

Watsons клуб

Спеціальна ціна

SYOSS-Бальзам SYOSS Oleo Intense для сухого та тьмяного волосся 440 мл-9000101712414-

-17%

Watsons клуб

Спеціальна ціна

GLISS KUR-Бальзам зволожуючий для волосся Gliss Hair Repair Aqua Revive 200 мл-9000101658736-

Бальзам та кондиціонер для сухого волоссяДоглядові процедури за волоссям кожної людини відрізняються, залежать від структури шкіри, волосся, функціонування організму. Лікарі-трихологи рекомендують купити бальзам та кондиціонер для сухого волосся з метою запобігання подальшому зневодненню, випаданню, пов'язаним з сухим i ламким волоссям проблемам. Поєднання обох засобів забезпечує належний рівень догляду шкірному покриву голови, стимулює волосяні коренi, запобігає ризикам випадання. Волосся набуває блиску, красивого, привабливого зовнішнього вигляду. Поєднання доглядових засобів гарантує здоров'я волоссю, шкіри голови.
Чим відрізняється бальзам і кондиціонер для сухого волоссяСухе волосся вимагає зволоження, харчування, підтримки протягом осінньо-зимового, весняного періоду. Влітку аналогічно необхідний спеціалізований догляд, який полягає у підтримці водного балансу. Застосування бальзаму та кондиціонера для сухого волосся поєднується з грамотним вибором шампуню, олiй, інших гігієнічних, доглядових засобів для стимуляції росту волосся. Специфіка бальзаму, кондиціонера в наступному:  1. Кондиціонер застосовується у зв'язці з шампунем. Під час миття відбувається неминуче пошкодження верхнього кератинового шару, одночасно відкривається доступ до верхнього шару епідермісу, волосяних коренів. Кондиціонер, що втирається на етапі прийому душу, допомагає живити, підтримувати, надавати сильний, сяючий вигляд тонкому волоссю.
  2. Бальзам відрізняється формулою підвищеної потужності, містить велику кількість стимулюючих речовин, вітамінів, мікроелементів. Речовину рекомендовано наносити після завершення миття, залишати на деякий час - залежно від інструкції до півгодини. Після цього змивати прохолодною водою, без застосування мила, шампунів.
  3. Кондиціонер рекомендовано застосовувати при кожному миття голови, «працюючи» за формулою: намилити голову шампунем, змити, нанести кондиціонер, потримати три-п'ять хвилин, також змити.
  4. Бальзам потрібно використовувати не частіше за три рази на тиждень, інтенсивність залежить від підібраної формули. Доглядові засоби можна застосовувати частіше, професійні лікувальні склади - суворо за інструкцією.

#

#

Асортимент товарів для підтримки, покращення якості сухого волосся широкий. Великий вибір представлений у магазині Watsons.

Наша пропозиціяІнтернет-магазин Watsons спеціалізується на напівпрофесійних, професійних доглядових, гігієнічних засобах. Крім широкого вибору товарів гарантуємо:  1. Можливість доставки по Києву, Україні – зручні умови, інтуїтивно зрозумілий формат роботи.
  2. Сертифіковані товари, у списку лише перевірені, які отримали відповідне підтвердження виробу.
  3. Можна легко замовити бренди, що рідко зустрічаються, марки, не представлені в рядових офлайн-магазинах.


Пропонуємо купити бальзами, кондиціонери, шампуні, олії з доставкою. Ціни прийнятні для покупців значно вигідніші, ніж при придбанні у косметологів, в офлайн-сторах. Каталог, список виробів поповнюється постійно — заглядайте на сайт, щоб оцінити новинки.