Шампуні

2 товарів знайдено
Сортувати за:

Шампунь PHARMA GROUP « "швидка допомога" від випадіння волоссяЗачіски, фарбування, укладання виглядатимуть максимально привабливо на міцних та здорових локонах. Якщо вони ослаблені, будь-яка маніпуляція буде створювати зворотний ефект. А при втраті волосся необхідно вживати екстрені заходи, наприклад, купити шампунь PHARMA GROUP проти випадіння волосся, який врятує пасма та поверне зачісці колишній обсяг.У нормі випадання відбувається у всіх. Але коли воно стає стрімким і частим (волосся випадає щодня і у великій кількості), потрібно негайно застосовувати спеціальні продукти для боротьби з таким станом. Вдалим вибором стане шампунь з амінотеїном – потужний та ефективний лікувальний засіб.
Вагомі причини, за якими варто купити шампунь PHARMA GROUP проти випадіння волоссяГоловна користь продукту полягає в його здатності зміцнювати волосяні цибулини та відновлювати структуру пасм по всій довжині. Втрата може відбуватися двома способами: з коренем зі шкіри голови або за допомогою перерізу у різних місцях по довжині. У кожному з цих випадків шевелюра швидко рідшає.Корисні властивості шампуню PHARMA GROUP від випадіння волосся: • активна регенерація структури;
 • регуляція секреції сальних залоз;
 • покращення кровообігу шкіри голови;
 • стимуляція волосяних цибулин та активізація зростання нового волосся.


Користь буде помітною, якщо правильно використовувати засіб. Його потрібно ретельно втирати в шкіру голови легкими, але тривалими масажуючими рухами. Формула продукту створена для дії на цибулину, яка знаходиться під шкірою. Тому просто розподіл за довжиною локонів не дозволить розкрити всі його переваги повною мірою.Автори продукту включили до його складу лікувальні компоненти. Завдяки цьому засіб дозволить зупинити інтенсивну втрату волосся, коли проблема вже є.
#

#

Активні компоненти шампуню представлені у списку: 1. амінотеїн;
 2. екстракт лопуха;
 3. рослинний білок;
 4. кератин;
 5. колаген;
 6. касторове масло;
 7. оливкова олія.


Потужний склад із рослинними інгредієнтами починає діяти миттєво. Мультивітамінна формула насичує цибулину і робить її міцною.

Ефект від застосуванняЗупинити інтенсивну втрату волосся однією маніпуляцією неможливо, ефект від застосування буде помітним після перших двох тижнів використання продукту. Спочатку ти побачиш, що волосся стало випадати не такими лякаючими темпами, потім втрати поступово скоротяться до природного рівня.Ти помітиш позитивні зміни у стані своїх локонів, вони: • перестануть інтенсивно випадати;
 • стануть густими;
 • швидше зростатимуть.


Косметичні засоби для вирішення різних проблем із волоссям представлені в широкому асортименті каталогу товарів інтернет-магазину Watsons. Покупців порадують доступні ціни, зручність пошуку певних позицій та проста процедура оформлення замовлення, а також можливість замовити різні методи оплати та доставки по Києву та Україні.