VANISH

6 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

VANISH-Засіб для чистки килимів Vanish Gold 450 мл-4820108001671-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

VANISH-Рідкий плямознищувач Vanish Oxi Action+White саше 100 мл-5900627067668-

-15%

Watsons клуб

Спеціальна ціна

VANISH-Засіб для видалення плям рідкий для тканин Vanish Oxi Action без хлору 450 мл-5949031308981-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

VANISH-Рідкий плямознищувач Vanish Oxi Action саше 100 мл-5900627007886-

Vanish — лідер з виведення плям будь-якої складності


Ефективність засобів для виведення стійких і складних забруднень зробила марку Vanish впізнаваною та популярною, завдяки чому в 1987 році бренд був придбаний міжнародною корпорацією Reckitt Benckiser. Тепер це найкращий засіб для виведення плям. Він рятує мільйони господинь від необхідності замочувати та неодноразово прати речі, на яких є плями від соку, кави, вина,трави та інші сліди, що залишаються на нашому одязі, килимах і меблях.


Як і належить великому та всесвітньо відомому бренду, ліцензоване виробництво засобів для виведення плям організовано більше ніж у шести десятках країн. Під брендом «Ваніш» випускається великий асортимент продукції, призначеної для прибирання: від відбілювальних засобів до універсальних сумішей, що використовуються для виведення плям на різних поверхнях. Секрет успіху — в різноманітності та унікальності формул, доступності та простоті використання, безпеці засобів, якими вже кілька десятиліть користуються домогосподарки та великі клінінгові компанії. Судячи з численних позитивних відгуків, заявлена якість і ефективність продукції «Ваніш» повністю відповідає реальному стану справ. До переваг цього бренду можна віднести такі фактори, як:


  • повну відповідність чинним нормам гігієни та санітарії;
  • приємний запах;
  • відсутність у рецептурі небезпечних реактивів.

#

#

Засоби Vanish не стають причиною алергічних реакцій, не подразнюють шкіру, легко змиваються та виполіскуються. Крім очищувальних якостей володіють бактерицидними властивостями, усуваючи з оброблених поверхонь патогенну мікрофлору.


Популярність засобів для виведення плям Vanish в Україні безперечна, як і їхня ефективність. Товар має гарний вигляд і якісне пакування, зручне в повсякденному використанні. Дрібне фасування дозволяє знайти місце для засобу в кухні та ванній кімнаті. До того ж попри порівняно високу вартість, купити Vanish і чистити їм поверхні може дозволити собі домогосподарство з будь-яким доходом.


Асортимент «Ваніш»


Який засіб Vanish купити в кожному конкретному випадку — вирішує споживач. Виробник пропонує лінійку для виведення плям у вигляді:


  • спрею «Ваніш» — для підготування плям до остаточного видалення;
  • прального порошку та рідини — для використання в процесі прання;
  • порошку, спрею та шампуню Vanish для килимів і килимового покриття;
  • порошку та рідини для відбілювання.

Vanish: як купити швидко та недорого


Купити «Ваніш» можна в будь-якому магазині господарських товарів, але, з огляду на динаміку нашого життя, найкраще звернутися до віртуальних торгових точок, а конкретніше — почати пошук в інтернет-магазині Watsons. Мережа маркетів гарантує вигідні ціни та якісний сервіс, а також можливість отримання онлайн-замовлення в одній з торгових точок. За необхідності товар може бути доставлений покупцеві одним з перевірених перевізників.