Акції

Акції

У пошуках вигідної ціни інтернет - якнайкращий помічник, адже тут є можливість без перешкод порівняти ціну, прочитати відгуки чи дізнатись про новинку.
Інтернет-магазин Watsons завжди радо надає акційні пропозиції нашим постійним та новим покупцям. Ми з радістю пропонуємо якісні товари за приємними цінами, а знижки у нас сягають до -50%. Для цього ми винесли окремий розділ на сайті, де ви завжди зможете переглянути акції, які діють в нашому інтернет-магазині Watsons.
Ми безкоштовно надаємо промокоди на знижки, проводимо розноманітні розіграші поїздок за кордон чи кошиків з товарами, пропонуємо брати участь в розпродажах і акціях. Про особливі пропозиції ви завжди про це дізнаєтеся завдяки нам і з підписки на розсилку електронною поштою. І досить буде лише натиснути на кнопку «Почати покупки«
Нашою постійною акцією є "Гарячі пропозиції” від Watsons на окремі товари з різних категорій, з якими ви можете бути впевнені - дешевше не буває.
Ми знаємо, з яким нетерпінням очікується розпродаж товарів для дому, краси, здоров'я та інших необхідних товарів, і тому постійно поспішаємо допомогти зробити вам і вашим близьким подарунки. Багаторазово протягом року ми проводимо "тотальні" розпродажі для усіх відвідувачів нашого сайту сезонно, святково, а також завжди до речі.
Радимо вам якомога частіше навідуватися до нас і бути в курсі всіх акційних новин.

Розпродаж - це реальний шанс стати щасливим власником того, про що ви давно мріяли! З метою залучити покупця магазини періодично влаштовують всілякі акції та спеціальні пропозиції. А будь-які знижки - будь то розпродаж косметики або продуктів гігієни - завжди радісна новина.
Знаючи, з яким нетерпінням очікується розпродаж товарів для дому, пральних порошків, засобів догляду  та інших необхідних товарів, ми постійно поспішаємо допомогти зробити вам і вашим близьким гідні подарунки. Багаторазово протягом року ми проводимо для усіх відвідувачів нашого сайту sale-акції зі знижками до -50%.
Радимо вам якомога частіше навідуватися до нас і бути в курсі всіх акційних новин.

Розпродаж - це реальний шанс стати щасливим власником того, про що ви давно мріяли!
В інтернет-магазині Watsons діють знижки на акційні товари в усіх категоріях:

  • Дитячі товари
  • Товари для дому та прибирання
  • Порошок та інші пральні засоби
  • Товари для догляду за тілом та обличчям
  • Товари для чоловіків
  • Декоративна косметика та макіяж
  • Чоловіча та жіноча парфумерія
  • Товари для здоров’я

Ви також можете стати учасником Watsons club та завжди бути в курсі поточних акцій та знижок в мережі Watsons, купувати улюблені товари в інтернет-магазині з доставкою по Києву та всій Україні. Щоб стати учасником Watsons club вам треба лише оформити картку в будь-якому магазині Watsons, або зареєструватися на сайті та зробити своє перше замовлення - і ви отримаєте картку разом з вашою посилкою.
Акційні пропозиції - це гарантовано краща ціна на обрані товари.
Купуйте вигідно в інтернет-магазині Watsons!

Економте так, щоб мати найкраще за нижчими цінами. Радимо вам якомога частіше навідуватися до нас і бути в курсі всіх акційних новин та вигідних цін :)

mastercard-visa