Як вибрати миючий засіб для скла
Щоб швидко і якісно вимити скляні і дзеркальні поверхні, потрібно небагато - час і хороший миючий засіб для стекол. Сучасна промисловість пропонує такі засоби в широкому асортименті, щоб обрати відповідні, слід розібратися в їх характеристиках та особливостях.
Вибір миючого засобу для стекол
Для отримання блискучих поверхонь без розводів і плям засоби для мийки вікон потрібно вибирати, звертаючи увагу на масу аспектів:
- Склад. У складі розчинів для миття вікон часто присутній спирт, різні ПАР, ароматизатори, барвники. Такі склади дозволяють очищати скла без залишкових слідів.
- Ефективність. Залежно від складу розчини мають різну ефективність - деякі просто відмивають бруд, інші надають блиску.
- Призначення. У списку властивостей на упаковці будь-якого виробника перераховуються всі можливі поверхні, які можна піддавати обробці (вікна, вітрини, автомобільне скло, стінки душових кабін, інше), вказується очікуваний результат.
- Об `єм. Оптимальний і найчастіше затребуваний обсяг готових миючих розчинів для будинку - 0,5 л, для офісів і виробничих приміщень - 1 або 5 л. Ціна. Залежить від обсягу, виробника, складу та ефективності.
Що таке засоби для миття вікон
Засоби для миття вікон - це спеціальні розчини на певній основі:
- Ізопропіловий або бензиловий спирт. Ізопропіловий спирт - це якраз те речовина, яке відмінно розчиняє бруд і жир в невеликих кількостях, швидко випаровуючись без слідів. У таких розчинів - специфічний різкий запах. Кошти на такій основі зручні в застосуванні, мають невисоку вартість. Але із застарілими скупченнями бруду можуть не впоратися. Більш ефективний у таких випадках бензиловий
- спирт. Склад з таким компонентом легко очищає найсерйозніші забруднення. Змивати його також не потрібно - ні митних плям, ні слідів піни не залишається. Запах теж різкий.
- Нашатирний спирт. Засоби для чищення скла на основі цього спирту справляються з найбруднішим нальотом. Виробники побутової хімії дуже часто використовують цю речовину. Після обробки такими засобами скляні поверхні набувають чудовий глянцевий блиск без натяку на плями. Мінус - різкий запах аміаку, який переносять далеко не всі.
- ПАР. Це поверхнево-активні речовини рослинного походження. Такий засіб для скла дуже ефективний, гіпоалергенний, не має неприємного запаху. Їх мінус - порівняно висока вартість.
Для поліпшення функціоналу практикується додавання до складу засобів деяких речовин:
- силікону - він захистить поверхню від грязьового нальоту;
- антистатику - запобігає налипання пилових та інших частинок;
- водовідштовхувальних компонентів - виключають появу патьоків, запотівання на стеклах;
- кислот - вони актуальні при відмиванні скляних дверей душових кабін або дзеркал у ванній кімнаті, добре усувають лужні нашарування.
У будь-якому випадку, перш, ніж придбати засіб для стекол, потрібно скрупульозно вивчити його склад і чітко визначити його призначення. Так, наприклад, далеко не кожним засобом можна очищати матові і тоновані скляні поверхні.
При бажанні придбати якісний засіб для миття вікон за доступною ціною - звертайтеся в інтернет-магазин Watsons. У багатому каталозі - значний перелік товарних позицій від різних виробників. Щоб обрати підходящий засіб за складом і ціною - активуйте опцію пошуку, скористайтеся фільтром. Доставка здійснюється в будь-який населений пункт України.
Ціна на засоби для миття скла починаються від 28.90 грн.