Креми і фарби для взуття

12 товарів знайдено
Сортувати за:

-20%

Watsons клуб

Спеціальна ціна

SILVER-Фарба для взуття Silver колір білий 75 мл-8690757732013-
01 07 - 28 07
59,90 грн
30 days lowest price:
47,90 грн
Member Card

-30%

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ГУСЬ-Крем-фарба для взуття чорна Гусь 55 мл-4820214191396-
01 07 - 28 07
29,90 грн
30 days lowest price:
20,90 грн
Member Card

Watsons клуб

Спеціальна ціна

SILVER-Фарба-відновник спрей для нубуку та замші Silver темно-синій 300 мл-8690757005179-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

RUBIN-Крем для взуття Rubin Нейтральний 75 мл -4305615108131-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

RUBIN-Крем для взуття Rubin Чорний 75 мл -4305615108117-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

SALTON-Фарба для замші та нубуку Salton колір чорний 300 мл-4820184440944-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

SALTON-Крем для взуття із гладкої шкіри Salton чорний 50 мл-4820184441002-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

RUBIN-Крем-блиск для взуття Rubin Чорний 75 мл -4305615108148-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

SALTON-Фарба для замші Salton Standart колір синій 250 мл-4820184440340-

Фарба та крем для взуття — для бездоганного зовнішнього вигляду


Щоб взуття в процесі носіння завжди виглядало як у перший день покупки, дбайливого ставлення до нього недостатньо. Слід ще правильно доглядати за поверхнею, застосовуючи спеціально призначені для цього засоби. З цією метою найчастіше використовуються крем або фарба для взуття.Для збереження кольору, відновлення первісного вигляду та усунення подряпин, тріщин, сухих ділянок на заломах найкраще купити крем для взуття.


А якщо ви хочете зробити колір насиченішим або надати черевикам іншого відтінку, найкращий вихід — фарби та лаки для взуття. Щоб правильно вибрати засіб, що відповідатиме меті застосування, слід ознайомитися з особливостями кожного.


Для чого використовують крем для взуття


За регулярної експлуатації шкіряне взуття поступово втрачає свіжість кольору, з часом на ньому неминуче з'являються пошкодження. Ви можете використовувати крем для взуття, щоб:


  • позбутися потертостей;
  • замаскувати тріщини;
  • згладити подряпини;
  • зафарбувати великі зморшки та загини;
  • відновити пігмент;
  • надати блиску.


#


#

З правильно підібраним засобом ви не тільки зможете приховати сліди зношення та поліпшити зовнішню поверхню, але також забезпечити надійний захист від пошкоджень і надалі. Такий продукт компенсує втрату олій і жирів з поверхні та запобігає поглинанню матеріалом вологи.


Особливо корисно використовувати цей засіб восени та взимку, в періоди підвищених опадів. Це допоможе уникнути появи водяних плям на шкірі. Вода відштовхуватиметься від обробленої поверхні, що особливо важливо для захисту в дощові або снігові дні.


Крем має м'яку текстуру та призначений першою чергою для зволоження шкіряної поверхні, а також для відновлення кольору. Якщо ваші черевики схильні до висихання та розтріскування, або якщо колір почав бліднути або стиратися, крем для взуття — відмінне розв’язання цих питань.


Завдяки м'якій текстурі такий товар звичайно продається в тюбиках або пластикових контейнерах, зручних в експлуатації.


Під час покупки крему зверніть увагу на його колір: важливо, щоб він був максимально близький до відтінку взуття. Якщо сумніваєтеся, ви не помилитеся, віддавши перевагу безбарвному варіанту. Для досягнення найкращих результатів перед нанесенням засобу необхідно ретельно очистити взуття від бруду та пилу. Щоб інгредієнти добре вбралися, дайте крему для взуття висохнути протягом як мінімум 20 хвилин після нанесення.
Фарба для взуття — в яких випадках її варто купити


Якщо вам хочеться не просто відновити або підсилити, а радикально змінити колір улюбленого взуття, найкраще скористатися фарбою. Спочатку важливо зрозуміти, який вид фарби слід використовувати.


Першою чергою вибір фарби залежатиме від типу матеріалів, які ви збираєтеся фарбувати. Для виробів з натуральної та штучної шкіри, замші, нубуку та текстилю знадобляться різні варіанти.


Під час нанесення фарби слід враховувати безліч чинників. У плані зручності використання найбільш популярною є фарба-спрей. Аерозольна подача забезпечує правильний розподіл засобу та контроль подачі потрібної кількості.


Також останнім часом спостерігається великий попит на фарби для підошви взуття. Найчастіше їх купують для фарбування підошов білого кольору в контексті популярності таких виробів.


В інтернет-магазині Watsons ви можете придбати якісні товари за вигідними цінами. Ми пропонуємо широкий асортимент каталогу у вигляді зручного списку та доставку зручним способом по Києву та інших населених пунктах України.

Найкращі засоби для взуття за відгуками:


  • Salton безкольоровий;
  • Універсальний спрей Silver;
  • Крем для взуття Dixi;
  • Ціни на крем для взуття починаються від 16.90 грн.