Клей

4 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ECOMIX-Клей цианоакрилатний концентрований Ecomix 2 г-4820052890277-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ECOMIX-Клей-гель цианоакрилатний концентрований Ecomix 2 г-4820052890284-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ECOMIX-Клей Ecomix Циакрилан Е 2 г-1172225-
9,90 грн
Member Card
30 days lowest price:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ECOMIX-Клей Ecomix Циакрилан гель 2 г-1172232-
9,90 грн
Member Card
30 days lowest price:

Усе, що потрібно знати, перш ніж купити клей


Буває, в нашому повсякденному житті трапляються невеликі побутові аварії. Пошкоджена ручка від улюбленого кухля, розбився дорогий серцю сувенір, зламалася дитяча іграшка ... На щастя, з усіма цими негараздами дозволить упоратися звичайний клей. Він допоможе з легкістю відремонтувати речі, виготовлені з різних матеріалів.Зручні тюбики невеликої місткості комфортні та прості у використанні, не вимагають великого простору для зберігання та допоможуть у найрізноманітніших ситуаціях.


Варто пам'ятати, що під час використання клею в різних областях рекомендується дотримуватися рекомендацій з безпеки. Ці поради передбачають вибір приміщення з достатньою вентиляцією, обережне відкриття контейнера, використання рукавичок під час роботи з таким засобом.


Склад і особливості застосування


Для побутового застосування використовується клей з цианакрилатною формулою, що гарантує максимально швидке склеювання необхідних поверхонь. У розмовній мові часто використовують назву «суперклей» завдяки його дивним здібностям.


Суперклей — це високоміцний клей миттєвої дії, розроблений для склеювання практично будь-яких матеріалів. Він цінується за стійкість до температури та вологи й зазвичай використовується під час роботи з каменем, металом, деревом, пластиком, склокерамікою, папером і багатьма іншими матеріалами.
#


#

Однак слід уникати його використання з бавовною, шерстю або предметами, що будуть поміщені в мікрохвильову піч, духовку або посудомийну машину. Пам'ятайте, що суперклей, як правило, небезпечний для харчових продуктів.


Такий клей створює неймовірно міцне з'єднання. Завдяки унікальним властивостям цианакрилатного клею зв'язок, що утворився, практично не рветься. Якісний клей сохне та стигне за секунди. Для повної міцності зчеплення слід почекати не менше ніж 10 хвилин. Клей повністю затвердіє через 24 години.


Оскільки поверхні склеюються швидко, пакування з клеєм може швидко висохнути після відкриття. З цієї причини аплікатори часто поставляються з герметичними кришками, щоб зберегти ідеальні властивості вмісту.


Який клей краще купити


В інтернет-магазині Watsons можна придбати різні варіанти такого товару. Представлений широкий вибір продукції в тюбиках різної місткості, з різними аплікаторами та засобами відкривання.
Каталог містить великий асортимент рідких і гелевих варіантів. Рідини більше підходять для проникнення в тріщини, гелі вирізняються високою в'язкістю та підходять для вертикального нанесення. Онлайн-магазин «Ватсонс» пропонує доступні ціни, зручну доставку по Києву та Україні, простоту пошуку в списку пропонованих товарів.