Засоби для прання дитячого одягу

5 товарів знайдено
Сортувати за:

-25%

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ECOMIX-Засіб для прання дитячого одягу Ecomix 1 л-4820167004507-
01 07 - 28 07
99,90 грн
30 days lowest price:
74,90 грн
Member Card

-15%

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ECOMIX-Засіб для прання Sensitive Ecomix 1,5 л-4820167005580-
01 07 - 28 07
129,90 грн
30 days lowest price:
109,90 грн
Member Card

Watsons клуб

Спеціальна ціна

PERSIL-Гель для прання Persil Сенситив 20 циклів прання 1 л-9000101318784-

-20%

Watsons клуб

Спеціальна ціна

WASCHKONIG-Гель для прання Waschkonig для дитячого одягу 1.6 л-4260418930443-
01 07 - 28 07
169,90 грн
30 days lowest price:
135,90 грн
Member Card

Watsons клуб

Спеціальна ціна

TEO BEBE-Гель для прання дитячої білизни Teo Bebe алое, 1100 мл-3800024045042-

Яким має бути гель для прання дитячої білизниВибір підходящих пральних засобів для одягу, який носить дитина – часом нелегке завдання. Навіть згадка на етикетці, що порошок призначений для немовлят, не гарантує, що у малюка після не з'явиться екзема та подразнення на шкірі. Раніше мами користувалися милом і прали одяг немовля вручну. Але з появою спеціальних гелів для прання дитячих речей потреба користуватися бабусиними методами відпала.Переважно використовувати рідкі гелеподібні засоби для одягу дитини замість порошкових. Гель легше виполіскується, не викликає алергічних реакцій, не залишає в повітрі дрібних частинок пилу.
Крім того, рідку продукцію легко використовувати дозовано. Достатньо відміряти потрібну кількість засобу за допомогою ковпачка та вилити у відсік пральної машини. Зручно використовувати гель, який не припадає пилом, і для ручного прання. Не надто густа рідина добре розчиняється у воді, не дає багато піни, ефективно випрає різні види забруднень.

З чого складаються гелі для прання дитячих речейДитячі пральні засоби створюються спеціально для ніжної шкіри малюків та містять менше хімічних сполук, ПАР, синтетичних ароматів та барвників. Обов'язково вивчай склад, перш ніж купити той чи інший продукт. Гель для прання дитячої білизни створений з урахуванням чутливої шкіри та містить менше хімічних речовин, барвників та ароматизаторів, ніж звичайні порошки.У складі рідких засобів може бути: • природні біокомпоненти;
 • екстракти цілющих рослин;
 • рослинні тензиди;
 • ензими;
 • лимонна кислота;
 • неіоногенні ПАР;
 • мильна основа.

 • #

  #


  Також до складу гелю можуть входити й інші інгредієнти, але не повинно бути: сильних відбілювачів, хлору, фосфонатів, різких ароматів, перевищення норми ПАР та фосфатів.

  Як прати речі за допомогою дитячого гелю для прання  Перед тим як відправити одяг малюка в пральну машину, відсортуйте їх. Найбільш забруднену білизну застирай вручну, окремо змочивши гелем плями. Щоб не пошкодити тканину, виверни їх на виворітний бік, перш ніж скласти в барабан.  Відміряй за допомогою мірного ковпачка потрібну кількість засобу та налий у спеціальний відсік або безпосередньо в барабан. Стирай одяг дитини на максимально допустимій високій температурі. Використовуйте додатковий цикл полоскання, щоб видалити всі частинки прального засобу, віджимайте білизну на середніх обертах.  Купити необхідний продукт можна у широкому асортименті інтернет-магазину Watsons. Каталог пропонує великий вибір товарів за вигідними цінами, знайти підходящий легко, якщо скористатися спеціальними фільтрами для сортування за певними параметрами. Інтуїтивно зрозуміла навігація сайту та спрощена процедура оформлення замовлення роблять покупку ще простіше. Замовити доставку по Києву та всій Україні ти можеш одним із способів, представлених у списку варіантів у відповідному розділі веб-сайту. Сплатити покупку можна карткою, подарунковим сертифікатом "Ватсонс" або методом післяоплати.