Чоловічі дезодоранти

10 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

OLD SPICE-Дезодорант-стік чоловічий Old Spice Whitewater 50 мл-5000174969757-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

OLD SPICE-Дезодорант-стік Old Spice Wolfthorn для чоловіків 50 мл-4084500019195-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

OLD SPICE-Дезодорант-стік чоловічий Old Spice Lagoon 50 мл-5000174969658-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

LUMENE MEN-Дезодорант-стік Lumene Raikas Men 70 г-6412600807431-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

LUMENE MEN-Дезодорант-стік Lumene Voima Men 70 г-6412600807479-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

AXE-Дезодорант-стік Axe Leather and Cookies 50 мл-75060190-

Топ чоловічих дезодорантів: Дезодорант-стік Old Spice Whitewater для чоловіків, Isana Men Motion Protect для чоловіків, Fa для чоловіків xtreme Invisible.

Ціна на чоловічі дезодоранти починається від 39.90 грн.

Дезодорант стик чоловічий: що це і як працює Дезодоранти-стики є формулою проти запаху у формі твердого олівця або гелю. Твердий стик зазвичай можна згорнути і відкрити для нанесення. Оскільки гель більш вологий, для його висихання може знадобитися трохи більше часу, ніж для твердої речовини. При використанні досить провести тюбиком 2-3 рази по сухих і чистих пахвах і почекати, поки засіб висохне, перш ніж одягатися. При необхідності можна повторити нанесення через деякий час. 
Багато хлопців серед великого вибору форматів засобів проти запаху віддають перевагу саме дезодоранту чоловічого стика завдяки простоті та зручності використання, компактності та широкому асортименту пропонованих ароматів. Основні переваги дезодоранту чоловічого у вигляді стику Стики популярні, оскільки їх можна легко транспортувати (у тому числі в літаку) та непомітно наносити протягом дня. Покриття також можна просто контролювати змахуванням, тому ти зможеш наносити рівно стільки, скільки потрібно, не побоюючись перестаратися. Чоловічі дезодоранти у форматі стиків зазвичай добре тримаються на шкірі у будь-якому кліматі та ефективні навіть під час важких фізичних навантажень. Також вони підходять для людей з чутливою шкірою завдяки додаванню до формул пом'якшувальних компонентів. Історія, конструкція та склад дезодорантів стиків чоловічих Продукти для контролю запаху тіла та вологості використовуються століттями. Спочатку їх виготовляли у вигляді паст, надалі популярність набули спреї. Завдяки досягненням у технології інгредієнтів, які дозволили виробляти більш сухі та ефективніші продукти, наприкінці 1980-х здобули визнання стики.


#

#

Ці продукти виробляються шляхом змішування активних інгредієнтів з восками, оліями та силіконом та формування суміші у формі олівців. Вони упаковані в порожнисті туби з підйомною платформою всередині, яка переміщується вгору та вниз для дозування продукту. У деяких упаковках цю платформу можна підняти вручну, в інших вона піднімається шляхом повороту гвинта, який змушує її переміщатися вгору центральною різьбовою стійкою. Список компонентів виглядає так:   • Активні інгредієнти, що нейтралізують неприємний запах у кількості 8-25% від ваги готового продукту. 
  • Основна маса – воскоподібні або жирні речовини: стеариловий спирт, цетиловий спирт, гідрогенізована касторова олія та гліцерилстеарат. 
  • Ароматизатори та барвники додають у формулу для покращення аромату та зовнішнього вигляду товарів. 


У форматі стиків випускаються дезодоранти та антиперспіранти, що виконують різні функції. Перші маскують або усувають запах, що викликається бактеріями, які ростуть у присутності поту, другі допомагають зберігати свіжість протягом дня, блокуючи виділення вологи потовими залозами. Купити дезодорант стик чоловічий за вигідною ціною можна в інтернет-магазині Watsons. Для зручності покупців є можливість замовити доставку по Києву та Україні найзручнішим способом: поштою, кур'єром, самовивозом.