Маски, олії та спреї

1 товарів знайдено
Сортувати за:

Відновлювальний спрей для волосся — порятунок для ослаблених локонів



Стан волосся безпосередньо впливає на наш зовнішній вигляд, і кожна людина прагне, щоб воно було здоровим і блискучим.




Для досягнення такого ефекту за локонами необхідно правильно доглядати. Базові процедури для догляду за волоссям передбачають очищення, кондиціонування та зволоження.



У деяких випадках пасмам потрібне глибоке живлення та відновлення. Прекрасним розв'язанням такого питання стане відновлювальний і захисний спрей для волосся.



Волосся — це природний полімер, що складається з повторюваних амінокислотних одиниць. Коли вони пошкоджуються, деякі з цих повторюваних одиниць проходять «розщеплення», що означає, що вони руйнуються. Це призводить до того, що локони в цілому стають слабшими та схильними до ламкості.



Незалежно від того, чи страждає ваше волосся від тепла, знебарвлення, механічного впливу або загальних факторів навколишнього середовища, таких як посушливий або морозний клімат, спрей для волосся відновлювальний допоможе це виправити.



Принцип роботи та характер впливу



Волосся вважається пошкодженим, коли зовнішні кутикули підіймаються, щоб оголити кору (внутрішній шар), що порушує його структурну цілісність.



У здорового волосся кутикула плоска, вона утримує вологу та захищає внутрішні шари, зберігаючи локони блискучими та гладкими. Надмірна хімічна та колірна обробка, агресивні продукти та методи догляду, вплив ультрафіолетових променів і забруднення поділяють кутикули, змінюючи текстуру волосся. У результаті воно стає неслухняним, пошкодженим і схильним до ламкості.


#

#

Відновлювальний і захисний спрей для волосся запобігає випаровуванню природної вологи та створює додатковий захисний бар'єр.



Одна з його головних переваг — захист волосся як від ультрафіолетових променів, так і від пошкоджень під час теплового укладання. Це неймовірно важливо, тому що обидва чинники можуть швидко зіпсувати ваше волосся та зробити його тьмяним.



Придбати такий засіб можна в інтернет-магазині Watsons. У каталозі представлений великий асортимент товарів у широкому ціновому діапазоні. Переваги шопінгу у нас — простота пошуку необхідної позиції та оформлення замовлення, можливість вибору найзручнішого способу оплати. Доставка здійснюється по всій території України.