Шампуні

1 товарів знайдено
Сортувати за:

Шампунь Alama для пошкодженого волоссяПри створенні шампуню для пошкодженого волосся «Алама» використано інноваційні досягнення косметології для очищення шкіри голови, зміцнення цибулини та стрижня волосся. Ключовий компонент засобу – кератин. Його дія спрямована на відновлення структури волосся за рахунок заповнення порожнеч і тріщин між лусочками стрижня, що забезпечує силу, блиск та пружність.
Це дбайливе очищення, турбота та відновлення природної краси локонів всупереч впливу стресових факторів. Італійські шампуні «Алама» для пошкодженого волосся – вибір перукарів-професіоналів та жінок, для яких догляд не терпить компромісів. Купити шампунь зручно через інтернет-магазин. Звертаючись до Watsons, ви отримаєте товар додому, будучи впевненими у якості.Шампуні «Алама» для пошкодженого волосся - багатство кератину до кінчиківЩо ви знаєте про професійні шампуні з кератином та про вплив білка на структуру волосся? Давайте розберемося, чи підходить Alama Professional з кератином особисто вам.Кератин складається з довгих пептидних ланцюжків, які утворюють волокна високої міцності. Від складу ланцюжків залежить їхня структура. Волокна обертаються навколо осі, формуючи кілька шарів.Враховуючи, що волосся на 90% складається з кератину, від міцності структури пептидних ланцюжків залежить сила та еластичність локонів. Кератин у складі доглядової лінійки Alama Professional Repair наповнює красою та здоров'ям волосяний стрижень зовні та зсередини. Це актуально для волосся всіх типів, а для пошкоджених – життєво необхідно.Властивості кератину є унікальними. Він стійкий до води, низьких та високих температур, інших факторів довкілля. Кератін:


#

#
  • зробить волосся еластичним, міцним;
  • наповнить блиском та силою;
  • захистить від морозів взимку, жаркого сонця та УФ-променів влітку;
  • убереже від травмування під час укладання щипцями або праскою.


Куди подівся кератин? Його волокна руйнуються під впливом стресів. Волокна кератину, що розпалися на дрібні частинки, вимиваються водою, волосся втрачає форму та силу. Важливо регулярне збагачення кератином курсом, що є у складі професійних шампунів Alama. Вам однозначно варто замовити «Алама» для пошкодженого волосся, щоб локони були міцними, мали здорову кератинову структуру.Де придбати шампунь Alama для пошкодженого волоссяТоргова мережа Watsons – лідер з продажу професійної косметики. На сайті представлений широкий асортимент оригінальної продукції. Ціни тут нижчі, ніж у салоні. Професійні засоби, на відміну продукції масс-маркета, мають багатий склад і складну формулу. Концентрація активних речовин у них вища, а дія — спрямована. Відкривши список товарів бренду Alama, ви легко знайдете необхідний продукт серед великого вибору шампунів. Оформляйте замовлення, щоб купити шампунь Alama для пошкодженого волосся з доставкою по Києву або в інше місто України.