• Кондиціонер-концентрат Ecomix Ніжний

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 995678 Закінчився
39,50 грн
Купити
  • 1 л
Формат продукту:
Сімейство ароматів:
Призначення пральних засобів:
Класифікація:
Кондиціонер-концентрат Ecomix «Ніжний» пом'якшує білизну після прання, полегшує прасування та надає білизні ніжний легкий аромат. Засіб підходить для білої та кольорової білизни, має ефект антистатика. Для ручного прання використовуйте 1/2 ковпачка, для машинного – 2/3 ковпачка. Зберігати в недоступному для дітей місці. Не допускати контакту засобу з очима, у разі потрапляння в очі ретельно промити їх проточною водою, за потреби звернутись до лікаря. Не ковтати, у разі проковтування негайно звернутись до лікаря. Країна-виробник: Україна.
Склад: вода, від 5 до 15% катіонні ПАР, ароматизуюча композиція, консервант, барвник.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
23 грудня, 2017
Запах легкий, ненавязчивый. Недорогой, хватает надолго.
21 грудня, 2017
Помягшує добре, приємний запах, хороша ціна, але занадто густий, залишається в пральній машинці на дні відділу для кондиціонерів(
14 листопада, 2017
смягчает плохо, не экономичный, не понравился
11 листопада, 2017
Хороший кондиціонер, має приємний запах, мені подобається.
8 листопада, 2017
Кондиціонер з приємним ароматом.