Щипчики і кусачки

3 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

PASTEL-Ножиці для нігтів Pastel прямі 1 шт-4251589899271-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

PASTEL-Ножиці для кутикули Pastel 1 шт-4251589899233-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

PASTEL-Ножиці для кутикули Pastel 1 шт-4251589899264-

Щипчики для нігтів і кутикули - незамінні в манікюрі і педикюрі! 


Манікюр та педикюр навіть на професійному рівні цілком можливо виконати в домашніх умовах, маючи кусачки для нігтів і кутикули. Це універсальний інструмент, який дозволяє обробити нігтьову пластину без травмування і досягти ідеальних результатів.


Кусачки для нігтів і кутикули: видове різноманіття та правила вибору


Щипці для нігтів є одним з найбільш безпечних манікюрних інструментів. З їх допомогою можна не тільки легко видалити кутикули та задирки, а й вкоротити нігтьову довжину. Крім універсальних кусачок, є багато інших видів даного інструменту:


 • манікюрні - відмінна альтернатива ножиць для обрізання нігтів на руках. Вони прекрасно підходять для зрізання твердої та товстої нігтьової пластини;
 • педикюрні - по довжині більше, ніж попередні, і масивніші, а також оснащені посиленим корпусом;
 • щипчики для кутикул або кутікульні - призначаються для зрізання попередньо зрушеною кутикули та зайвої шкіри з боків нігтьової пластини. Інструмент незамінний при обрізному манікюрі, але його не можуть застосовувати для нігтьової пластини, оскільки кусачки дуже швидко прийдуть в непридатність і перестануть справлятися зі своїм призначенням.

#

Гарний зовнішній вигляд і доглянутість пальців ніг і рук залежить не тільки від професіоналізму майстра, а і від грамотно підібраного інструмента для проведення відповідних процедур. Вибираючи з величезного асортименту щипчики для нігтів і кутикули, необхідно дотримуватися наступних правил:


 1. Інструмент повинен бути обов'язково виконаний з медичної сталі, що не окислюється, буде добре витримувати дезінфікуючі і стерилізаційні процедури, відмінно тримати заточку.
 2. Необхідноб, щоб ріжучі кромки кусачок необхідно ідеально прилягали один до одного, навіть мінімальний зазор між ними є ознакою неправильного заточення.
 3. Хід інструменту повинен відрізнятися плавністю і не бути надмірно тугим. Але, це вибір кожного, головне - щоб під час роботи з кусачками було комфортно працювати.
 4. Кусачки для кутикули та шкіри повинні бути ідеально заточені. Перевіряється це дуже просто. Візьміть целофановий пакет і подивіться під час того, як ви його ріжете, целофан тягнеться за лезами чи ні. Якщо щипчики не «жують» пакет - значить це якісний інструмент.
 5. Зазор між ріжучими крайками повинен в момент натискання на ручку зникати, так як рухомі частини щипців щільно змикаються між собою.

#

Підсумовуючи вищезазначене, можна відзначити основні ознаки того, що хороші і якісні щипці для кутикули та нігтів повинні:


 • забезпечувати глибокий, але одночасно з цим тонкий зріз шкірних покривів з першого разу без зачіпок;
 • видаляти кутикулу кінчиками інструменту м'яко і плавно;
 • не тягнути шкіру з обох сторін і не утворювати рваних країв;
 • не іржавіти навіть при частих стерилізацій;
 • зберігати гостроту від одного заточування до наступного;
 • виготовлятися з нержавіючої сталі.

Тепер ви знаєте, які щипчики для манікюру купити найкраще для догляду за нігтьовими пластинами. Звичайно, необхідно буде освоїти правила використання набутого інструменту, але з цим не буде проблем, оскільки  роботі з кусачками навчитися дуже легко. Вибирайте інструменти з нержавіючої сталі та зверніть увагу на те, щоб з ними було вам комфортно виконувати манікюр і педикюр.

Як купити кусачки для кутикули та нігтів з економією часу і грошей?


Інтернет-магазин Watsons - це найкраща можливість купити манікюрні та педикюр щипчики від провідних виробників. Ціни тут на якісний інструмент дуже доступні. Сайт відрізняється зручним пошуком потрібного товару. Доставка забезпечується по Україні.