Стругачки для олівців

8 товарів знайдено
Сортувати за:

-25%

Watsons клуб

Спеціальна ціна

WATSONS-Точилка для косметичних олівців Watsons 1 шт-4894532979943-

-20%

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ESSENCE-Точилка для косметичних олівців Essence Duo Sharpener 1 шт-4250947501382-

-20%

Watsons клуб

Спеціальна ціна

MIINE-Точилка для косметичних олівців 1 шт-4894819423916-
79,90 грн
30 days lowest price:
63,90 грн
Member Card

Watsons клуб

Спеціальна ціна

MIINE-Точилка для косметичних олівців Ningbo Raffini Import&Export Co. Ltd 1 шт-4894819466142-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

PASTEL-Точилка для косметичних олівців Pastel косметична 1 шт-4251589899905-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

CATRICE-Точилка для косметичних олівців Catrice 1 шт-4250338446513-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

MIINE-Точилка для олівців-4894819238220-
9,90 грн
Member Card
30 days lowest price:

Точилка для косметичних олівців — важлива дрібниця для домашньої косметички


Неодмінні елементи для створення макіяжу — косметичні олівці для губ, очей і брів. Щоб підтримувати ці вироби у відмінному стані, їх потрібно періодично підточувати. Це дозволить їм максимально ефективно виконувати свою функцію.


Тому точилки для косметичних олівців грають далеко не останню роль у нанесенні макіяжу і, відповідно, вашому зовнішньому вигляді. Вони не тільки роблять ваші олівці гострими, але також видаляють сліди попереднього використання, оновлюючи олівець кожного разу, коли ви його заточуєте.


Це означає позбавлення шкідливих бактерій і мікробів, що є істотним плюсом для вашого здоров'я. А оскільки точилки для олівців зазвичай дуже компактні, вони ідеально підходять для подорожей і дозволяють тримати олівці напоготові, де б ви не знаходилися.


Особливості використання точилок для косметичних олівців


Після того, як ви знайшли ідеальний олівець для губ, останнє, що вам потрібно — пошкодити його через неякісне підточування. Більшість олівців для губ мають воскову текстуру, тому вони ідеально підходять для запобігання розтіканню помади. Це також робить їх схильними до розсипання. На щастя, продумана технологія точилки для олівців косметичних дозволить отримати гостру форму, а значить, створити рівний макіяж без шкоди для цілісності олівця.


##


Вам слід купити точилку, спеціально розроблену для косметичних олівців. Виріб для звичайних олівців у цьому випадку не підійде, оскільки він призначений для роботи з твердим грифелем, а не з восковим стрижнем.


Заточуйте олівець, злегка вдавивши його в отвір точилки та рівномірно обертаючи по лезу. Занадто сильне натискання призведе до того, що кінчик лайнера може зламатися та застрягти в нижній частині точила.


Лайфхак: перед процедурою заточування попередньо помістіть олівець у холодильник на дві години або в морозильну камеру на 10–20 хвилин. Коли лайнер холодний, він має твердішу текстуру і з меншою ймовірністю зламається об лезо точилки. Пом'якшити лайнер перед нанесенням на губи можна намалювавши кілька штрихів або кіл на тильній стороні руки або на долоні. Нанесіть лайнер вздовж краю губ, щоб помада не розтікалася, або по всій поверхні губ, щоб надати відтінку насиченості та стійкості.


Замініть точилку, якщо стрижень у ній неодноразово ламається. Коли леза точилки затупляться, вони тиснутимуть на лайнер і ламають його, замість того, щоб рівномірно загострювати стрижень і знімати все зайве.Моменти, які потрібно врахувати під час вибору косметичної точилки


Якісна точилка косметична — надійний засіб для підтримки олівців у відмінному стані. Вона не тільки знімає зайву дерев'яну оболонку та дає вам ідеальне вістря, а також позбавляє від бактерій. Під час вибору такого інструменту необхідно звернути увагу на кілька характеристик зі списку:


  1. Розмір. Косметичні олівці мають різний діаметр. Найпоширеніші параметри — 7 і 10 мм. Під час покупки враховуйте, для якого олівця вам потрібен інструмент заточування. У продажу є також подвійні вироби з отворами для олівців різних діаметрів.
  2. Форма. Стандартна — кругла, але бувають олівці шестикутної або трикутної форми. Під час пошуку інструменту зверніть увагу на цей аспект.
  3. Кут заточування та вістря. Різні косметичні точилки пропонують різний ступінь кута заточування. Кінчики олівців з меншими кутами зазвичай менше ламаються. Деякі користувачі надають перевагу гострому наконечнику олівців, у той час як іншим подобається тупий закруглений кінчик.

Якщо хочете придбати якісний інструмент з потрібними вам характеристиками, завітайте в інтернет-магазин Watsons. Україна робить вибір на користь покупок у нас, адже ми пропонуємо широкий асортимент каталогу, зручність пошуку товару та оформлення замовлення, велику кількість форм оплати та доставки, а також доступні ціни.