Cумки та гаманці

10 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

NOVA АВОСЬКА-Сумка Nova Авоська Together Box 2 для покупок 1 шт-4820206191052-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

АКЦІЯ-Сумка пляжна Maybelline New York Фламінго-4823064285642-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

АКЦІЯ-Сумка господарська Watsons Cares-9580255372233-
0,01 грн
Member Card
30 days lowest price:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

MIINE-Сумка господарська Miine Темно-синя у крапинку 1 шт-4894819212176-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

NOVA АВОСЬКА-Сумка майка Nova Авоська 30x56 см 1 шт-4820206191212-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

MIINE-Сумка господарська Miine Голуба з принтом 1 шт-4894819212077-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

MIINE-Сумка господарська Miine Чорна з принтом 1 шт-4894819212121-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

MIINE-Сумка господарська Miine Біла з принтом 1 шт-4894819212978-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

NOVA АВОСЬКА-Еко сумка Garnier Врятуємо планету разом 1 шт-4820206190628-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

MIINE-Гаманець Miine-4894819250628-
49,90 грн
Member Card
30 days lowest price:

Найнеобхідніші повсякденні речі — сумка і гаманець


Неодмінні аксесуари, що супроводжують людину в будь-яких ситуаціях — гаманець і сумка. Крім стилістичної функції вони незамінні у виконанні практичних цілей. Гаманець дозволяє організувати правильне та зручне зберігання грошових купюр, монет, пластикових карток і документів. А без сумки взагалі складно уявити будь-який образ, особливо жіночий.


Купити сумку для зручності, економії та збереження екології


Існує понад сто типів сумок, що розрізняються за моделями, конструкцією, обсягом, матеріалом виготовлення, розміром, формою, кольором, умовами застосування та іншими параметрами. Різноманітність асортименту дозволяє купити сумки жіночі на будь-який смак. Серед них окрему категорію складають аксесуари, призначені для господарчого використання: шопери, пляжні, термосумки.


В усьому світі масово набуває популярності рух, коли споживачі приходять у магазин з власними багаторазовими сумками, щоб використовувати їх замість поліетиленових пакетів. Хоча вони коштують трохи дорожче, у багаторазових пакетів є багато переваг, особливо коли справа доходить до зменшення забруднення та впливу на навколишнє середовище.


Така сумка-шопер є відмінною альтернативою звичному пакету, і ось кілька аргументів на користь цього твердження:


 • Економія ресурсів під час виробництва та екологічність

Пластикові пакети роблять набагато більший вплив на навколишнє середовище, ніж ви можете собі уявити, починаючи з енергії, необхідної для їхнього виготовлення, та закінчуючи негативними наслідками для екології. Пластикові вироби розкладаються від 15 до 1000 років.


 • Довговічність

Текстильні сумки міцніші, стійкіші до зношування та механічних пошкоджень. Ці вироби можна прати та повторно використовувати, а в разі необхідності вони піддаються ремонту.


 • Економність

Погодьтеся, набагато дешевше один раз купити багаторазову сумку жіночу, ніж постійно день у день купувати одноразові поліетиленові пакети.


 • Багатофункціональність

#

#

Зручні текстильні сумки можна застосовувати не тільки для перенесення продуктів. Ви можете упакувати в них свій обід, скласти книги, взяти необхідні речі та вирушити в спортзал або на пляж.


Купити гаманець жіночий для безпечного та впорядкованого зберігання цінних речей


Гаманець — один з найкорисніших аксесуарів, який повинен бути як у чоловіків, так і у жінок. Ми використовуємо їх для безлічі важливих заходів, і вони гарантують надійне зберігання важливих речей, готівки, посвідчень особи, паспортів, проїзних, клубних карток та інших корисних предметів першої необхідності.


Виробники пропонують гаманці найрізноманітніших дизайнів, стилів і матеріалів: від нейлонових водонепроникних і розкішних шкіряних до ультрасучасних супертонких або звичних на блискавці.


Короткий список найпопулярніших моделей:


 • класичний;
 • для монет;
 • біфолд і тріфолд;
 • тревел;
 • лонгер;
 • «акордеон»;
 • на блискавці;
 • компактний;
 • картхолдер;
 • з затискачем для купюр.

В інтернет-магазині Watsons сумку та гаманець можна купити на будь-який смак. У каталозі представлений широкий асортимент товарів з різноманітними характеристиками. Покупців обов'язково потішать вигідні ціни, простота пошуку необхідної позиції та оформлення замовлення, великий вибір доступних методів оплати та доставка зручним способом по всій території України. Запрошуємо вас на онлайн-шопінг і бажаємо приємних покупок.