Пінцети

8 товарів знайдено
Сортувати за:

-25%

Watsons клуб

Спеціальна ціна

WATSONS-Щипчики для брів Watsons 1 шт-4894532979622-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

GLOBOS-Пінцет для брів Globos 1 шт-4820115771703-

-25%

Watsons клуб

Спеціальна ціна

WATSONS-Пінцет для Брів Watsons1 шт-4894532979615-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

STALEKS-Пінцет для брів Staleks Beauty&Care 11/3-4820121593665-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

STALEKS-Пінцет для брів Staleks Classic 10/3-4820121590220-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

STALEKS-Пінцет для брів Staleks 1 шт-4820121591869-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

PASTEL-Пінцет для брів Pastel скошений 1 шт-4251589899523-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

PASTEL-Пінцет для брів Pastel скошений 1 шт-4251589899547-

Пінцет косметичний — невеликий, але такий важливий інструмент


Незалежно від того, чи використовуєте ви пінцети для створення ідеальної форми брів, видалення небажаного волосся в інших місцях або навіть для видалення скалки, це незамінний інструмент у кожній косметичці. Витративши час і зусилля на те, щоб вибрати відмінний пінцет для брів, можна зробити видалення волосся значно ефективнішим, менш болючим та швидким.


Пінцети для брів: правила вибору


Якщо ви хочете вибрати найкращий інструмент, враховуйте дві ключові характеристики.


1. Форма наконечника: пряма/похила/загострена


Коли ви вибираєте пінцет для корекції брів, найголовніше в ньому — правильний наконечник для роботи. Доступно безліч різних наконечників, але найпоширенішими з них вважаються похилий, загострений і прямий. У кожного з них є свої переваги та особливості використання.


  • Пінцет з прямим наконечником — найкращий варіант, якщо вам потрібно видалити багато волосся — наприклад, у зоні бікіні або якщо у вас дуже густі брови. Прямий кінчик дозволяє вискубати волосся швидше та забезпечує надійне захоплення, не ламаючи волосся. Також такий пінцет підходить для роботи з накладними віями.
  • Гострий пінцет найкраще підходить для точкового вищипування. Тонке вістря дозволяє точно захоплювати та видаляти окремі волоски. Це оптимальне рішення для детального моделювання брів і видалення скалок.
  • Пінцет з похилим наконечником можна назвати універсальним інструментом, що пропонує хороший компроміс між точністю та швидким вищипуванням. Похилий кінчик можна повернути так, щоб спочатку використовувати вістря, або так, щоб захопити волосся цілком.


##


Якщо вам потрібні всі три типи інструментів, радимо придбати комплект з різними видами виробів.


2. Матеріал


Чи не найочевидніший, але дуже важливий аспект — матеріал, з якого зроблений пінцет для брів. Виробники в основному пропонують металеві вироби (нікельовані, хромовані). Найпопулярнішими інструментами є вироби з нержавійної сталі: вона не спричиняє алергію, підходить для очищення та догляду, з нею легко підтримувати гігієну.


Пінцети з характеристиками, що відповідають вашим вимогам, можна вибрати та купити в інтернет-магазині Watsons. У каталозі представлений великий асортимент різних товарів у широкому діапазоні цін. Позиції представлені у вигляді списку, тому їх зручно порівнювати. Ми пропонуємо безліч способів оплати (щоб ви могли вибрати найзручніший для себе) та доставки по всій території України.
Як доглядати та де зберігати пінцет для брів


Незалежно від того, який пінцет для брів ви використовуєте, дуже важливо, щоб усі пінцети для брів були стерильними та чистими, готовими до наступного використання. Найкраще після кожного нанесення протирати виріб спиртом за допомогою ватного тампона. Якщо кінчик пінцета потрапив у контакт з кров'ю (наприклад, після видалення скалки), помістіть його в киплячу воду приблизно на 5 хвилин, перш ніж висушити та протерти спиртом. Це запобігатиме поширенню інфекцій. В ідеалі у вас повинен бути спеціальний пінцет для області обличчя, один — для лінії бікіні/волосся на тілі та окремий — для медичних цілей.


Зберігати пінцет для брів найкраще окремо від інших інструментів і косметичних засобів, у невеликому контейнері або спеціальному футлярі.


На жаль, немає способу уникнути дискомфорту під час видалення волосся, але щоб максимально його мінімізувати, вищипуйте волосся після прийняття гарячої ванни або душу та тільки в напрямку їхнього росту, щоб зменшити опір. І, звичайно, використовуйте якісний і чистий пінцет для брів.