Пакети для сміття - прості дрібниці, які роблять життя максимально комфортним
Всього пару десятків років тому про такий чарівний винахід як сміттєві пакети можна було лише мріяти, а сьогодні вони є в кожному будинку. Плюс, сучасні виробники приємно дивують їх різноманітністю, пропонуючи не банальні поліетиленові мішки, а корисні вироби з додатковими зручностями. Придбати їх не складе труднощів, головне - розібратися в різновидах і особливостях, щоб вибрати оптимальний варіант, не переплачуючи за «зайве».
Пакети для сміття: особливості, переваги та області застосування
Пакети для сміття призначені для збору і зберігання різних відходів для подальшої утилізації. Вони вологонепроникні, що дозволяє утримувати всередині краплі води, масла, що виділяється з відходів продуктів рідини. Таким чином, не мажеться відро і нічого не загрожує одягу, взуттю, людині, яка виносить сміття, якщо мішок міцний і не розірветься під вагою відходів.
Є дві великі групи, на які ділять все пакети для сміття: для побутових відходів і для будівельного сміття, виробничих потреб. Перші застосовують вдома та в офісах, вони призначені для відходів негабаритних, що мають легку вагу. Для побутових потреб вибирати слід за обсягом (літражем):
- 10-25 л (для компактних відер);
- 30-60 л (для стандартних кошиків);
- 90-120 л (для вуличних урн і великого сміття).
Великі сміттєві пакети закуповують промислові підприємства, клінінгові компанії, будівельно-ремонтні бригади, медичні та лікувально-профілактичні заклади. Для них оптимальний вибір - пакети понад 120 літрів (є на 140, 160, 240 л), що відрізняються великим розміром і підвищеним рівнем міцності.
Цікаво те, що крім описаного виробниками застосування, пакет для сміття можна використовувати ще сотні раз не за прямим призначенням. Він може стати в нагоді:
- при переїзді;
- в поході (для пакування деяких речей);
- для збору одягу, взуття, іграшок, якими у вашій родині вже не користуються, але вони цілком придатні для благодійності.


Що впливає на величину ціни пакетів для сміття
На сміттєві пакети ціна істотно відрізняється. Залежить вона не тільки від виробника. Факторами, що впливають є:
- щільність матеріалу;
- обсяг (місткість);
- додаткові зручності.
Мішки виготовляються з поліетилену різної щільності. LDPE - міцний і досить еластичний, гладкий, трохи блискучий матеріал. Він має здатність розтягуватися і не рватися від зіткнення з кутами вмісту утиліта. HDPE - міцний, матовий, не розтягується, має хорошу вантажопідйомність, але протикається кутами поміщених відходів.
Вагомим фактором, що впливає на ціну мішків, є поліпшені характеристики виробу. Найдешевші - звичайні моделі, але є і варіанти підвищеної комфортності - з ручками. В асортименті різних брендів сьогодні є мішки з ручками «вушками» і з зав'язками (вони легким рухом руки витягуються в районі горловини пакету і одночасно стягують її, просто і швидко).
Ручки / зав'язки роблять максимально зручним винос накопичився сміття, плюс, такі пакети завжди міцніші за звичайні.
Покупка якісних мішків для сміття за хорошою ціною і доставкою
Купити якісні мішки для сміття за ціною більш ніж приємною можна в інтернет-магазині Watsons. В електронному каталозі представлений великий вибір сміттєвих пакетів від різних виробників, а зручна система пошуку допоможе вам швидко підібрати приналежності за виставленими вимогами.
Щотижня на сайті виділяються спеціальні пропозиції щодо зниження ціни, знижка може бути до 50%! Передбачена доставка по всій Україні (кур'єром, Новою поштою, Укрпоштою та Click & Collect (з самовивозом з магазину у своєму місті)).
Ціни на сміттєві пакети починаються від 18.90 грн.