Антистатики/Підкрохмалювачі

4 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ГУСЬ-Антистатик універсальний Гусь 200 мл-4820214190573-
89,90 грн
30 days lowest price:
71,90 грн
Member Card

Watsons клуб

Спеціальна ціна

BIG D-Спрей-антистатик універсальний Big D 300 мл-4820046281777-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

PETS ROCK-Антистатик DIAMONDS 200 мл-1320303-
29,90 грн
Member Card
30 days lowest price:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ЛИРА-Антистатик для обробки синтетичних матеріалів Лира 200 мл-5028748107909-

Антистатик для одягу


У гардеробі будь-якої людини є речі з синтетичних тканин. У них безліч переваг, і більше, ніж недоліків. Але з одним з цих недоліків доводиться боротися - це прояви статичної електрики, яке змушує одяг буквально прилипати до тіла, притягує пил і ворсинки, а то і нагадує про себе електричним розрядом - слабеньким, але неприємним. Відмінний вихід з положення - купити антистатик. Правильно використовуючи засіб, можна забути про цю проблему.Як вибрати антистатик для одягу


Існують різні засоби для зняття з одягу статичної електрики. Найпопулярніший вид засобу - спрей антистатик, їм можна скористатися в будь-який момент і в будь-якому місці. Такий продукт може бути двох видів:


Спиртовий антистатик. Основа засобу - етиловий спирт, тому запах - різкий, неприємний, хоча сам спирт випаровується дуже швидко. Обробку краще проводити на відкритому повітрі (наприклад, на балконі), і заздалегідь, щоб запаху гарантовано не залишилося. Діють такі засоби приблизно дві доби.


Водний антистатик для одягу. Цей склад не має такого запаху, і ймовірність появи алергії від нього значно менше. Час дії - максимум добу. Тобто обробку доведеться робити щодня (або навіть частіше).


Крім основи, спрей-антистатик для одягу може містити такі речовини, як ізобутан, гліцерин, бутан, пропан, ароматизовані віддушки, інші.


Для тих, хто не хоче користуватися аерозолем, пропонується антистатик-кондиціонер. Такі препарати випускаються для використання в пральних машинах. Потрібно чітко визначати кількість рідини, необхідної для процесу прання. Недостатня кількість засобу не дасть бажаного результату, а надлишок - залишиться на предметах одягу.
#
#


Також існують антистатики у вигляді кремів, бальзамів, кремів-паст, що використовуються при пранні делікатних, дитячих речей, спортивного одягу. Їх розводять по інструкції і прополіскують вироби в розчині.


Антистатик для одягу - як користуватися


Антистатик для речей у вигляді спрея застосовується відповідно до інструкції, яка завжди є на упаковці. Загальні правила такі:


  • розпорошувати засіб краще на внутрішні сторони речі;
  • при розпилюванні балон тримати на відстані не менше 30 см від поверхні оброблюваної одягу;
  • обробку проводити в русі, дотримуючись міри, інакше на одязі можуть утворитися плями;
  • не варто обробляти відразу весь одяг, це загрожує проявом зворотного ефекту;
  • після процедури приміщення рекомендується провітрити.


Якщо хочете купити антистатик за доступними цінами, не сумніваючись в якості і безпеки - звертайтеся в інтернет-магазин Watsons. Завжди розкішний асортимент, товари тільки від надійних виробників, бездоганне обслуговування, доставка в будь-який населений пункт України. Для того щоб швидко знайти необхідну позицію - скористайтеся опцією пошуку.