Новорічні іграшки

11 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

KOOPMANN-Ялинка штучна Koopmann колір зелений розмір 10x10x25 см 1 шт-8719202651096-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

KOOPMANN-Гірлянда внутрішня Koopmann колір білий 410 см 1 шт-8719202586084-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

KOOPMANN-Гірлянда-сітка Koopmann 10 стрічок по 8 лампочок 1 шт-8711295451942-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

KOOPMANN-Верхівка для новорічної ялинки Koopmann 1 шт-8719202620627-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

KOOPMANN-Маска до свята Хеллоуін 1 шт-8719987622373-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

GLOSS and STYLE-Бірки подарункові декоративні Gloss&Style 30 шт -9210000072292-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

GLOSS and STYLE-Бірки подарункові декоративні Gloss&Style 30 шт 1 шт-9210000072308-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

GLOSS and STYLE-Бірки подарункові декоративні Gloss&Style 30 шт-9210000072285-

Набір іграшок на ялинку стане вдалою покупкою для Вашої оселіУсі ми чекаємо з нетерпінням новорічних свят, бо ще з дитинства ми звикли, що це період дива та чарівництва. Це свята, коли за столом збираються всі рідні та близькі. Але який Новий рік може бути без прикрашеної ялинки, яка є символом початку нового життя у новому році, і чим яскравіше та стильніше ми її прикрашаємо, тим більше ми хочемо наповнити новий рік життя яскравими моментами.
Оскільки мода абсолютно на все поступово змінюється, також вона мінлива і на аксесуари для новорічного деревця. Кожна фігурка, якою її вбирають, має своє значення, про які не всі знають. • Зірка. Цією окрасою в основному прикрашають верхівку ялинки і вона символізує зірку, яка в біблійних історіях висвітлювала шлях волхвам.
 • Ангели. Прикраси із зображеннями цієї істоти символізують світло та захист від світлих сил.
 • Свічки. Цей атрибут асоціюється з теплом, тому прикрашаючи ялинку скляними свічками, Ви наповните свій будинок затишком, теплом та світлом.
 • Скляні шишки припорошені снігом – це символ родючості. Також вони служать у ролі оберегу житла від негативу та хвороб.
 • Дзвіночки являють собою форму небесного бані, який захищає від злих сил.
 • Олень - це звір, який символізує собою гідність та шляхетність.
 • Прикрасами у вигляді жолудів прикрашають ялинки у вінтажному стилі. Цей плід є символом здоров'я, безсмертя і сили.
 • Кулі – це найпопулярніші прикраси для новорічної ялинки. Не дивлячись на свою простоту, скляна куля з давніх-давен служить символом для захисту від поганого ока, а за рахунок комбінації певної колірної гами, можна залучити удачу в свій будинок.
Як вибрати набір іграшок на ялинку? • Найкраще купувати ялинкові іграшки та інші прикраси у спеціалізованих точках продажу, які реалізують якісний товар;

#

#


 • Купуючи іграшки в наборі, добре огляньте саму упаковку, щоб вона була без механічних пошкоджень. Також на ній має бути зазначено виробник, найменування товару та певні обмеження;
 • Звертайте увагу на сертифікат якості продукції, а саме безпеки самого пластику чи скла;
 • Оцініть міцність кріплень;
 • Забарвлення виробу має бути якісним та безпечним. Якщо фарба, присипка або блискітки обсипаються й залишаються на руках, краще не купувати такий виріб.
Де придбати набір іграшок на ялинку за найкращою ціною в УкраїніВи можете придбати набір новорічних прикрас для дому, перейшовши на сайт інтернет-магазину Watsons, де вони представлені в різних варіантах. Також, Ви можете ознайомитися з великим асортиментом будь-якої побутової продукції, необхідної для всіх членів Вашої родини без винятку. Постійна програма акційних товарів допоможе заощадити на шопінгу. Тут легко знайти засоби для особистої гігієни, набори декоративної косметики, доглядову продукцію, дитячі товари, ефективні засоби для чищення та інші необхідні аксесуари. Діюча послуга доставки по Києву та решті населених пунктів України, допоможуть робити покупки в онлайн режимі не виходячи з дому чи офісу.