Засоби гігієни ротової порожнини

1 товарів знайдено
Сортувати за:

Засоби гігієни ротової порожнини: комплексний метод для домашнього догляду


Засоби гігієни порожнини рота — необхідний атрибут у кожному будинку. Доглядати за зубами необхідно комплексно, тоді ваша усмішка буде завжди красивою та здоровою. Щітки та пасти недостатньо для повноцінного догляду: також необхідні додаткові аксесуари у вигляді зубної нитки, ополіскувача, таблеток для очищення протезів. Купити їх не складе труднощів, а користуватися цим приладдям можна в домашніх умовах. Перед покупкою важливо розібратися, що пропонують виробники та які характеристики мають засоби.


Особливості та переваги засобів гігієни порожнини рота


Від правильної гігієни залежатиме здоров'я зубів, ясен і всієї порожнини рота. Для проведення щоденних гігієнічних процедур потрібно використовувати спеціальні засоби. Індивідуальний домашній догляд має здійснюватися мінімум два рази на день після вживання їжі. Для його якісного проведення знадобляться такі засоби індивідуальної гігієни ротової порожнини:


  1. Зубна паста. Вміст фтору та активних компонентів у цих засобах може розрізнятися. Для різних цілей існують різні пасти (лікувальні, профілактичні, відбілювальні). Якщо є проблеми в порожнині рота, тоді перед покупкою краще проконсультуватися зі стоматологом.
  2. Зубна щітка. Може бути різної форми та жорсткості. Можна вибрати звичайну щітку, а можна — електричну. М'які вироби підходять дітям і дорослим з підвищеною чутливістю зубів і кровоточивістю ясен.
  3. Засіб для гігієни рота у вигляді ополіскувача. Кожен такий продукт має своє призначення, допомагає освіжити дихання та підтримати здоровий і красивий вигляд зубів.
  4. Зубна нитка, іригатори, скребки також необхідні для домашнього догляду.

#
#

Сучасні технології дозволяють користуватися магазинними засобами та аксесуарами, що за ефективністю можна порівняти з професійними. Головне — дотримуватися рекомендованої кількості та регулярності процедур.


Усі засоби індивідуальної гігієни порожнини рота поділяють на лікувальні, профілактичні та гігієнічні. Якщо у вас немає проблем із зубами та яснами, вам підійдуть універсальні товари.


Очищувальні засоби мають такі переваги:


  • безпечний і ретельно підібраний склад;
  • підходять для домашнього користування;
  • мають доступну вартість;
  • висока ефективність за умови регулярного використання;
  • великий вибір товарів від надійних виробників.

Купити засоби професійної гігієни порожнини рота за вигідною ціною


Купити якісні та недорогі засоби гігієни порожнини рота можна в інтернет-магазині Watsons. На сайті представлений широкий асортимент товарів від кращих світових виробників за вигідною ціною. Для швидкого пошуку в електронному каталозі передбачений фільтр.


Товар можна забрати самовивозом або скористатися послугами кур'єрської доставки. Відправлення замовлень здійснюється оперативно в будь-які куточки України «Новою Поштою», «Укрпоштою» та JustIn.