Зубна нитка

2 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ORAL B-Зубна нитка Oral-B Essential floss Waxed м'ятна 50 м-5010622005029-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ORAL B-Зубна нитка Oral-B Satin Floss 25 м-5010622017947-

Зубна нитка - гарантія ідеально чистих зубів


Зубна нитка (флосс) - це спеціальний аксесуар, за допомогою якого очищають важкодоступні ділянки зубів. Це допомагає підтримувати стан ротової порожнини в максимально чистому стані, що значно зменшує ймовірність виникнення всіляких стоматологічних захворювань - карієсу, гінгівіту, інших.


Купити зубну нитку і систематично її використовувати - це значить убезпечити себе від безлічі проблем. Адже це просте пристосування виконує безліч завдань:


  • прибирає скупчення залишків їжі з важкодоступних ділянок зубів, значно зменшує шанси на виникнення карієсу;
  • усуває зубний наліт, виключає появу потемніння на емалі;
  • позитивно впливає на нормалізацію кислотного балансу порожнини рта;
  • усуває неприємний запах, сприяючи ідеальній чистоті дихання.

Зубна нитка - як часто користуватися


Стоматологи вважають, що нитку для зубів в ідеалі потрібно застосовувати після кожного основного прийому їжі, тобто, три рази в день. Однак цієї поради слідують не всі - з різних причин. Але раз на день - увечері, перед сном - зубний флос використовувати необхідно.


#

#

Якою буває нитка для зубів


Перш, ніж купити зубні нитки, слід розібратися в їх асортименті. Існує кілька класифікацій:


  • За упаковкою. Одноразові флоси - відрізки нитки певної довжини, зафіксовані на рукояті. Мотки - це упакована в коробку стрічка, яку можна витягати через отвір і відрізати потрібний відрізок спеціальним пристосуванням. Продається також зубна нитка на паличці - відрізок зафіксований на одній стороні, іншу можна використовувати як зубочистку.
  • За поперечним перерізом. Плоскі стрічки зручні тим, у кого щільне розміщення зубів. Бувають ще закруглені і стрічкові.
  • За матеріалом. Найпопулярніший варіант - нейлон, він має доступну ціну, але в процесі використання може розпушити. Натуральний шовк застосовують рідко - він дорогий і неміцний. Мононитка з тефлону дуже міцна і зручна, але дорога.
  • За структурою. Вощена зубна нитка покрита шаром спеціального воску. Особливо актуальна така модель для тих, хто тільки вчиться очищенню таким способом, а також тим, у кого занадто чутливі ясна. Не вощені флоси такої обробки не мають.
  • За просочення. Звичайна нитка без просочення не має ніякої обробки. Просочені види покриті шаром будь-якого лікарського засобу або спеціального ароматизатора - в цьому випадку передбачений додатковий ефект (освіжаючий аромат, лікувально-зміцнюючий).

Для того щоб визначитися, яка зубна нитка підходить для вас - потрібно пробувати різні варіанти, переваги завжди індивідуальні.


Хочете купити зубну нитку вигідно і з гарантією якості? Зверніть увагу на асортимент інтернет-магазину Watsons. Тут можна придбати зубну нитку за адекватною ціною. Слід скористатися фільтром для пошуку потрібної позиції. Доставка в усі населені пункти України.