Зубні пасти

13 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

COLGATE-Зубна паста відбілююча Colgate Макс Блиск 50 мл-6920354805844-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

COLGATE-Зубна паста відбілююча Colgate Макс Блиск 100 мл-6920354805851-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

COLGATE-Зубна паста Colgate Макс Блиск 100 мл-8718951352841-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

COLGATE-Зубна паста Colgate Дбайливе відбілювання 50 мл-7891024188262-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

COLGATE-Зубна паста відбілююча Colgate Optic White 75 мл-8718951050860-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

COLGATE-Зубна паста Colgate Дбайливе відбілювання 100 мл-7891024188279-

Зубна паста для здоров'я і краси

Доглядати за зубами просто необхідно не тільки для здоров'я, а й для ідеального зовнішнього вигляду. Адже ваша усмішка – це впевненість, можливість привернути до себе увагу людей і справжня привабливість. Щоб завжди підтримувати здоров'я зубів і ротової порожнини в цілому, потрібно вибирати правильні зубні пасти. Вони забезпечать і білизну емалі, і захист від бактерій, і тільки профілактичні візити до стоматолога.

Які бувають пасти для зубів?

Головне в зубній пасті – мета її застосування. Формула кожного окремого продукту розроблена так, щоб вирішувати конкретну задачу. Неправильне застосування може зашкодити вашій посмішці, хоч кожна зубна паста за показаннями повністю безпечна.

Наприклад, для зміцнення ясен і зменшення кровоточивості краще користуватися щадними засобами з лікувальними травами, а не з абразивними частинками, що забезпечують максимум білизни. А дітям до 12 років не варто користуватися навіть щадними дорослими продуктами, щоб передчасно не зруйнувати крихку емаль молочних і корінних зубів.

Гігієнічні зубні пасти – найбільш універсальний варіант. Така паста зубна забезпечить якісне очищення зубів від нальоту і свіжий подих на кілька годин. Нею цілком можна користуватися регулярно, якщо не спостерігається проблем із яснами або емаллю зубів. Така паста відмінно впорається із забрудненнями, якщо у людини немає шкідливих звичок і вона не зловживає міцними чаєм і кавою.

Лікувально-профілактичні пасти – продукти, які також розроблені для підтримання гігієни в ротовій порожнині, але мають додатково профілактичний ефект і оздоровлюють зуби. За призначенням така паста для зубів може бути:

• Протизапальною (наприклад, при кровоточивості ясен);
• Для боротьби з карієсом і його профілактики;
• Солевмісною – проти зубного каменю (він часто виникає від куріння).

Більшість паст містить помірну дозу фтору, який оберігає від демінералізації емалі, робить середовище в ротовій порожнині більш лужним, і захищає від бактерій.

Лікувальні зубні пасти мають у складі активні речовини, які швидко справляються з певною патологією в ротовій порожнині. Такі продукти часто бувають антибактеріальними: вони призначені для захисту зубів від розмноження бактерій і для підтримки свіжого дихання. Часто вони продаються в аптеках як ліки і не рекомендуються до довгого застосування без консультації зі стоматологом.

Відбілюючі пасти досить агресивно впливають на емаль і нейтралізують фарбувальні пігменти з напоїв і їжі. Хімічні та абразивні речовини в такій пасті можуть поступово вимивати мінерали і підвищувати чутливість зубів, тому купити зубну пасту такої дії варто тільки за рекомендацією лікаря, або користуватися нею курсами.

Десенситивні пасти, або пасти для чутливих зубів, використовуються для зниження чутливості зубів до холодного, кислого, солодкого, гарячого. Вони знижують реакцію дентину на перепади температури або певні речовини в їжі, заповнюючи мікротріщини в емалі і підтримуючи її, якщо вона потоншала. Чутливість з'являється через нестачу мінералів – кальцію, фтору і фосфору, і паста з іонами фтору закріплює мінерали в емалі, роблячи її більш міцною.

Отже, пасту для всієї родини купити непросто, тому варто орієнтуватися на вік і потреби кожного. Якщо ви вже знаєте, яка вам потрібна зубна паста, купити її ви зможете з легкістю в найближчому магазині Ватсонс, або онлайн із адресною доставкою чи доставкою на поштове відділення, щоб витратити мінімум часу і досягти максимального ефекту від повністю підходящого товару.

Зубна паста Colgate гарантує безпечне відбілюванняЩоб усмішка виглядала сліпуче, необхідно не тільки стежити за гігієною порожнини рота, але й приділяти увагу кольору зубів. Можна для відбілювання відвідувати стоматолога, але стоматологічні процедури нерідко можуть агресивно впливати на зубну емаль, у результаті може розвинутися карієс.
Зубні пасти Colgate для комплексного відбілювання зубів діють делікатно і не руйнують емаль, а лише очищають її та освітлюють, позбавляючи плям, які утворюються через вживання кави, чаю, кольорових напоїв, куріння. Користуватися зубною пастою "Колгейт" для відбілювання зубів можна регулярно або періодично, якщо підвищена чутливість зубної емалі.Існує два способи відбілювання зубів – абразивними речовинами та відбілювачами. Абразиви механічно очищають емаль від потемніння, очищаючи наліт. Відбілювачі містять активні компоненти, які видаляють глибокі та поверхневі плями.Види зубних паст «Колгейт» для безопасного отбеливанияКомпанія Colgate розробляє унікальні формули гігієнічних засобів, які діють на ротову порожнину комплексно - прибирають наліт, усувають кровоточивість ясен, мають антибактеріальний ефект і дбайливо відбілюють емаль.Найпопулярніші види паст Colgate для безпечного відбілювання представлені у списку: • «Дбайливе відбілювання»;
 • Optic White;
 • Sensitive Pro-relief;

#

#
 • «Потрійна дія»;
 • "Професійне відбілювання";
 • «Безпечне відбілювання»;
 • "Ефективне відбілювання" з вугіллям;
 • "МаксБліск" з відбілюючими пластинками.


 • Підібрати засіб слід залежно від стану зубів. Якщо потрібен швидкий помітний ефект, можна купити зубну пасту "МаксБліск" або Optic White. Ці продукти містять високоефективні компоненти, які гарантують швидке отримання результатів.  Для регулярного застосування краще замовити дбайливо та безпечно відбілюючі пасти. Хоча ефект не буде відразу помітним, формула продуктів підібрана таким чином, щоб комплексно впливати на зуби і не руйнувати зубну емаль.  Користуватися пастою Colgate для безпечного відбілювання краще після їди. Досить видавити на щітку невелику кількість засобу та нанести рівномірно на поверхню всіх зубів, не сильно притискаючи щетину до емалі. Обов'язково обробіть і задню поверхню зубів, де накопичується більше нальоту. Чистити зуби необхідно близько двох хвилин після ретельно сполоснути рот чистою водою. Краще утриматися від прийому кольорових напоїв, що фарбують емаль, хоча б на дві години.  Вибрати одну з паст Colgate для безпечного відбілювання із широкого асортименту за вигідною ціною можна у каталозі інтернет-магазину Watsons. Представлена зручна система пошуку найбільш відповідного товару та спрощена процедура оформлення замовлення, також є великий вибір доступних форм оплати та доставки по Києву та в інші населені пункти України.