Щипці для вій

6 товарів знайдено
Сортувати за:

-25%

Watsons клуб

Спеціальна ціна

WATSONS-Інструмент для підкручування вій Watsons 1 шт-4894532979639-

-20%

Watsons клуб

Спеціальна ціна

MIINE-Щипчики для брів зі скошеними кінчиками Ningbo Raffini Import&Export Co Ltd 1 шт-4894819466128-

-20%

Watsons клуб

Спеціальна ціна

MIINE-Щипчики для брів з прямими кінчиками Ningbo Raffini Import&Export Co Ltd 1 шт-4894819466104-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

PASTEL-Інструмент для підкручування вій Pastel з емалевим покриттям 1 шт-4251589899929-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

PASTEL-Інструмент для підкручування вій Pastel 1 шт-4251589899912-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

MIINE-Щипці для підкручування вій-4894819238237-

Купити щипці для вій — б'юті-хіт для досконалого поглядуЩипці для завивки вій або керлер — сучасний інструмент, який швидко підіймає та закручує вії, роблячи їх пишнішими, а погляд — виразнішим.Кожна дівчина шукає способи вдосконалити свою зовнішність, щоб бути ще гарнішою. Область очей, мабуть, найпривабливіша в усьому образі, й вії грають у цьому не останню роль. Але у різних людей вони мають різну структуру: когось природа нагородила довгими та вигнутими віями, а у когось вони жорсткі та прямі. У цьому разі на допомогу приходять різні інструменти макіяжу. І якщо з подовженням і підфарбовуванням відмінно справляється туш, то як домогтися ефекту підкручування? Наша відповідь: за допомогою керлерів!
Це пристосування надає віям красивий вигин, незалежно від природного обсягу та довжини. Купити щипці для завивки вій — безпрограшний рецепт для отримання довгих розпушений вій і відкритого погляду, який нікого не залишить байдужим.Як правильно вибрати та купити щипці для завивки війЩоб вирішити, які щипці для вій краще купити, першою чергою слід розібратися з їхньою конструкцією та різновидами.Цей інструмент візуально віддалено нагадує манікюрні ножиці, але з широкою нижньою частиною у вигляді закругленого півмісяця. Це і є поверхня для завивки. Помістивши вії (максимально близько до коренів) між двома площинами, затисніть їх і потримайте в такому стані 10 секунд. Потім акуратно та повільно ведіть пристроєм до кінчиків, щоб вигин був плавним. За необхідності повторіть маніпуляцію.Інструмент часто має металеву основу, а на кінцях, що контактують з віями, є м'які накладки з гуми або силікону. Прилад відмінно підходить як для домашнього, так і для професійного використання.

Асортимент каталогу інтернет-магазину WatsonsВеличезна перевага керлерів полягає в тому, що вони мають доступну ціну та водночас дуже ефективно пораються із закручуванням вій.


#

#


У нашому онлайн-магазині представлений великий вибір таких пристроїв. Скориставшись функцією пошуку товару, ви витратите мінімум зусиль і часу, щоб знайти потрібний прилад.Поверхня для завивки може бути різною за площею, довжиною та кутом вигину. Обираючи варіанти, зверніть увагу на форму власних очей. Наприклад, глибший вигин ідеально підходить для очей круглої форми. Ручка, що легко стискається, та точна конструкція шарніра забезпечують постійний прямолінійний тиск на вії, щоб підняти та завити їх без защемлення. Контурна форма інструменту для вій з високою дугою створює глибокий і широкий завиток.У нашому магазині можна придбати накладні вії різного дизайну та відтінку, а також клей для їхньої фіксації.

Правила використання та догляду  1. Під час завивки тримайте руку нерухомо, щоб випадково не пошкодити вії.
  2. Після завершення процедури нанесіть кілька шарів туші для збільшення об’єму, щоб по-справжньому розкрити образ.
  3. Інструмент вимагає обов'язкового чищення після використання. Для цього змочіть ватяний диск спиртом і протріть щипці.
  4. Лайфхак: перед використанням радимо кілька секунд потримати щипці під потоком гарячого повітря від фена. Під впливом температури вигин вийде чіткішим, а результат протримається довше.