Термобілизна жіноча

4 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

SIELA-Термофутболка з довгими рукавами жіноча Siela 111 S-M Black 1 шт-8612970510070-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

SIELA-Термолегінси жіночі Siela 111 L-XL Black 1 шт-8612970510117-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

SIELA-Термофутболка з довгими рукавами жіноча Siela 111 L-XL Black 1 шт-8612970510087-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

SIELA-Термолегінси жіночі Siela 111 S-M Black 1 шт-8612970510100-

Термобілизна жіноча допоможе зберегти ваше теплоУ холодну пору року жінки докладають всі зусилля, щоб виглядати привабливо під шарами теплого одягу, який зобов'язує носити погода. Термобілизна жіноча зимова допомагає залишатися стильною в будь-яких ситуаціях і при цьому почуватися комфортно.
Основна функція термоодягу – відводити вологу, зберігаючи природне тепло тіла. Для пошиття використовуються тканини особливої структури, які стримують та нагрівають повітря до комфортної температури.Крім зимових, існують літні та універсальні види термобілизни. Вони добре підходять для повсякденного носіння, подорожей, активного дозвілля, спортивних занять. Універсальні моделі зігрівають у холодні дні та забезпечують охолодження у спеку. Професійні спортсмени використовують жіночу термобілизну, проводячи тренування на вулиці в різну пору року.Крім підтримки комфортної температури, термобілизна забезпечує такі переваги: • дуже швидко висихає, якщо ви спітніли під час тренування;
 • рівномірно підтримує температуру різних ділянках тіла.
 • Якою буває жіноча термобілизна: особливості вибору  Найпростіше купити універсальну термобілизну, яка підійде на всі випадки життя. Однак, для максимального комфорту можна вибрати модель, спеціально адаптовану для умов носіння. Так, ви можете придбати жіночу термобілизну гарної якості на кожен день, варіанти для спорту, моделі для активного відпочинку (пішого туризму, катання на лижах і т.д.)


  #

  #


  Залежно від сезону носіння виділяють:  1. Жіноча термобілизна для зими – успішно регулюють температуру, більшою мірою спрямовані на збереження тепла та ефективне зігрівання.
  2. Літнє - швидко відводить вологу і має охолодний ефект, не вбирає запахи поту, може мати спеціальні фільтри від ультрафіолету.


  Термобілизна жіноча для повсякденного носіння виготовляється зі змішаних матеріалів, в яких присутні натуральні та синтетичні волокна. Шляхом натуральних волокон така білизна приємна до тіла та ефективно зберігає тепло, а завдяки синтетиці швидко сохне і має еластичність.  Моделі для спорту виготовляються із більш тонких тканин із особливим плетінням на різних ділянках. Це дозволяє швидше відвести вологу від зон, в яких вона накопичується (зона пахв та попереку), а також утеплити ділянки, які менше розігріваються (суглоби). Термобілизна для спортсменок має високу компресію і забезпечує дуже щільне облягання. Це сприяє підтримці тонусу м'язів – підвищує витривалість та зменшує втому.  Для активного дозвілля можна купити жіночу термобілизну з дуже тонкої шістнадцяти-мікронної вовни - приємного до тіла та стійкого до зносу матеріалу.  Вигідно термобілизну жіночу купити  Придбати термобілизну жіночу за доступною ціною ви можете у нашому онлайн-магазині Watsons. Ми пропонуємо широкий асортимент моделей від найкращих виробників з доставкою у будь-який куточок України. Стильні дизайни, анатомічний крій, якісні матеріали – все це робить нашу термобілизну ідеальним варіантом для повсякденного носіння!