Дім

Пакети для сміття

29 продуктів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ФРЕКЕН БОК-Пакет для сміття Фрекен Бок 35 л-4820048480147-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ФРЕКЕН БОК-Е_ПАКЕТИ Д/СМІТТЯ 60Л З РУЧКАМ-4823071630602-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ФРЕКЕН БОК-ПАКЕТИ Д/СМІТТЯ 35Л ЗАТЯЖК-4823071637991-

Пакети для сміття

 

Ще якихось двадцять років тому для того, щоб викинути сміття, потрібно було йти двічі - спочатку виносити відро зі сміттям, а потім повертатися з ним назад додому. З появою в повсякденному житті сміттєвих пакетів цей процес істотно спростився, тому не дивно, що таке господарське нововведення швидко стало популярним. Пакети для сміття зараз - це звичний товар, призначений для упаковки, зберігання та транспортування відходів.

Пакети для сміття - трохи історії

Появою сміттєвих пакетів ми зобов'язані американському інженерові українського походження, який в середині минулого століття взявся придумати пристрій для перевантаження сміття з контейнера в складальну машину. До того, що це повинні бути саме пакети, його підштовхнула фраза родича про необхідність мати сумку і для сміття.  Паперові та тканинні пакети на той момент вже були, а ось поліетилен ще не застосовувався. Було вирішено використовувати саме його, як найбільш економічний та гігієнічний матеріал. В нашу країну сміттєві пакети прийшли відносно недавно. Спочатку це були товари виключно імпортного виробництва, пізніше їх замінила вітчизняна продукція.

Пакети для сміття - різновиди

Різновидів, наявних на ринку, досить багато. Мішки для сміття розрізняються за розміром, міцністю матеріалу, кольором і навіть за формою. Виділяють кілька основних груп цієї продукції:

     Мішки для побутових відходів. В першу чергу відрізняються об'ємом, що не перевищує 120 літрів. Міцність визначається товщиною поліетилену: чим щільніше, тим більшу вагу здатний витримати. Найпоширеніші мають об'єм 30 літрів. Для їх виробництва до складу матеріалу часто додається спеціальний каталізатор процесу розкладання.

     Для будівельного сміття. Місткі та міцні такі мішки здатні витримувати важкі будівельні відходи. У складі матеріалу для їх виробництва каталізатора немає, так як ці пакети для сміття багаторазові і піддаються вторинній переробці.

     Незнайомі для нашої країни - біорозкладні пакети для харчового сміття зі спеціального паперу. На даний момент вони виробляються тільки в Європі, де широко поширене сортування відходів. Крім того, вони більше підходять жителям приватного сектора, ніж багатоповерхівок Києва або іншого міста. Їх основна зручність полягає в здатності перегнивати разом з харчовими відходами при закапуванні в землю.

Переваги сміттєвих пакетів

Як і будь-яка інша продукція, мішки для сміття мають свої переваги:

     Гігієнічність. Використання мішка дозволяє викидати сміття, залишаючи при цьому відро чистим.

     Доступна ціна.

     Міцність та надійність пакета.

     Легкість і простота використання.

     Універсальність.

Де купити?

Купити сміттєвий пакет можна практично в кожному магазині. Інтернет-ресурс торгової мережі «Ватсонс» для зручності своїх клієнтів зібрав всі варіанти побутової продукції, щоб можна було без праці вибрати найбільш підходящий варіант. «Ватсонс» - тільки висока якість та перевірені виробники!

mastercard-visa