Батарейки

2 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ECOMIX-Клей Ecomix Циакрилан Е 2 г-4820052890277-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ECOMIX-Клей Ecomix Циакрилан гель 2 г-4820052890284-

Батарейка — важлива дрібниця, що є в кожному будинку


Щодня, в побуті або на роботі, ми користуємося різними типами батарейок. За останні десятиліття вони стали невіддільною частиною повсякденного життя. Батарейка — це хімічний пристрій, що накопичує електричну енергію у формі хімікатів. За допомогою електрохімічної реакції накопичена хімічна енергія перетворюється на електричну — постійного струму.Як купити батарейки: розбираємося з типами


В основному всі електрохімічні елементи та батареї діляться на два типи:


 • Первинний (що не перезаряджається).
 • Вторинний (що перезаряджається).

Простими словами, первинні батареї не можна заряджати електрично, в той час, як вторинні батареї перезаряджаються. Попри те, що в межах цих двох типів батарей існують також інші класифікації, ці два є найпоширенішими.


Первинні батареї — одне з простих і зручних джерел живлення для портативних електронних і електричних пристроїв, таких як ліхтарі, фотоапарати, годинники, іграшки, радіо тощо.


Зазвичай ціна такої батарейки невисока, пристрої вирізняються легкістю, невеликим розміром і зручністю у використанні, не вимагають спеціального технічного обслуговування. Більшість первинних батарей, що застосовуються в побуті, є одноелементними та зазвичай мають циліндричну конфігурацію. Спочатку виготовлялися батареї з оксидом цинку, ртуті та кадмію, але через екологічні проблеми, пов'язані з використанням небезпечних речовин, ці типи батарей поступово вивели з ужитку. На зміну їм прийшла розробка батарей з літієм — активним анодним матеріалом, що вважається великим досягненням через високу питому енергію та триваліший термін зберігання літієвих батарей у порівнянні з традиційними цинковими.

#


#

Серед їхніх переваг можна виділити:


 • різноманітність розмірів;
 • доступну ціну на такі батарейки;
 • велику місткість, тривалий термін зберігання;
 • високу продуктивність;
 • широкий спектр застосувань з місткістю від 1 до 10 000 Ач.

Вторинні або акумуляторні батареї використовуються в побутових і промислових цілях. Найчастіше їх можна знайти в телефонах, ноутбуках, відеокамерах, переносних ПК та інших пристроях.


Які батарейки краще купити?


Вибір батарейок можна звести до двох основних характеристик: продуктивність і вартість. Але якщо копнути трохи глибше, то є також інші визначальні фактори:


 • енергія або потужність;
 • термін придатності;
 • енергоефективність;
 • строк служби.


В інтернет-магазині Watsons представлений широкий асортимент батарейок з різноманітними характеристиками, серед яких ви обов'язково знайдете ті, що задовольнять вашим вимогам. Великий список товарів можна зручно розділити, скориставшись спеціальними фільтрами. Зверніть увагу: каталог містить варіанти пакувань з декількох одиниць, придбання яких дозволить істотно заощадити.


Ми пропонуємо безліч варіантів оплати — на сайті під час оформлення замовлення або за фактом отримання. Також у наявності вибір форм доставки: кур'єром, самовивозом або поштовими сервісами по Києву та території всієї України.


Окремо варто відзначити переваги безконтактних онлайн-покупок: ви можете вирушити на віртуальний шопінг у будь-який зручний час, не виходячи з дому.