Засоби для прання

4 товарів знайдено
Сортувати за:

Кондиціонер для дитячої білизни – делікатний засіб для комфорту дитиниДогляд за одягом малюка передбачає використання максимально безпечних та щадних засобів для прання та ополіскування. Основне завдання кондиціонера – пом'якшення структури волокон тканини, які можуть з часом ставати жорсткими та шорсткими, доставляючи дитині дискомфорт. Перед покупкою цього засобу необхідно з'ясувати, які особливості та властивості повинні мати дитячі кондиціонери для білизни.
Для чого потрібний дитячий кондиціонер для білизниТакі засоби, залежно від свого складу, виконують кілька важливих функцій: 1. Пом'якшують структуру тканин, надають їй шовковистість та еластичність.
 2. Полегшують процес прасування, запобігають появі виражених заломів та складок.
 3. Підвищують стійкість білизни до забруднення.
 4. Забезпечують легкий антибактеріальний ефект за рахунок присутності антибактеріальних компонентів.
 5. Перешкоджають вимиванню пігменту, зберігаючи яскравість і насиченість виробів більш тривалий період.
 6. Надають легкого та приємного аромату.


До виробництва даної продукції висуваються суворі вимоги щодо якості та безпеки: • У складі немає різких хімічних ароматичних ароматів. Замість них застосовуються ароматизатори натурального походження – ромашка, низка, лаванда, алое віра та інші.
 • Такі продукти також не містять барвників. Вони мають прозору гелеву або кремоподібну текстуру.
 • Гіпоалергенність - ще одна властивість цих засобів. У зв'язку з цим їх вважають за краще використовувати і дорослі люди, які мають схильність до алергічних реакцій.
 • Один із різновидів таких засобів – еко-продукція, виготовлена ​​на основі біорозкладної формули. Для неї характерний щадний склад, натуральні барвники та віддушки, а також відсутність шкоди для навколишнього середовища та трубопроводів.

 • #

  #


  Як використовувати дитячий кондиціонер для білизни  Кондиціонери для догляду за дитячою білизною дуже прості у використанні як при ручному, так і при машинному пранні.  У першому випадку необхідно додати в невеликий об'єм води необхідну кількість засобу та витримати у ньому білизну протягом 10-15 хвилин. По-друге – налити кондиціонер у спеціальний відсік перед пранням чи полосканням.  Якісні та безпечні кондиціонери для дитячої білизни допоможуть зберегти структуру тканини, не завдаючи шкоди ніжній шкірі дитини.  Купити потрібний продукт за приємною ціною ти можеш в інтернет-магазині Watsons. Каталог пропонує широкий асортимент товарів для чутливої шкіри дитини з різноманітними характеристиками та великим вибором ароматів.  Робити покупки тут легко завдяки інтуїтивно зрозумілій навігації по сайту та наявності фільтрів для пошуку. Замовити доставку по Києву та іншим містам України ти можеш способом, який буде максимально комфортним для тебе: поштовими сервісами, самовивозом або кур'єром. Ознайомитись із докладним списком доступних варіантів можна на відповідному розділі сайту.